Johan Van Rumst — statystyki trenerskie

Jaki jest następny mecz zawodnika Johan Van Rumst?

Następny mecz zawodnika Johan Van Rumst to spotkanie z Club NXT U23 w rozgrywkach Challenger Pro League, 24.10, godz. 11:00 (czas Brasília).

Porównaj Johan Van Rumst z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Johan Van Rumst z

Obserwuj Johan Van Rumst

Zapisz Johan Van Rumst na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Johan Van Rumst

Johan Van Rumst

20% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
Johan van Rumst

Johan van Rumst

Trener
10 mecze
Z
P
P
R
R
Johan van Rumst

Statystyki - Johan van Rumst

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa2
Remisy2
Porażki6
Procent zwycięstw20.0%
Gole strzelone na mecz1.30
Gole
Gole strzelone na mecz1.30
Gole stracone na mecz2.30
Różnica goli na mecz-1.00
Procent czystych kont10.0%
Procent bez zdobytego gola30.0%
Obie drużyny strzeliły70.0%
Kartki i faule
Żółte kartki na mecz4.10
Czerwone kartki na mecz0.20
Łączna liczba kartek na mecz4.30
Popełnione faule na mecz25.60

Podsumowanie - Johan van Rumst

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
2 (20.0%)
Remisy
2 (20.0%)
Porażki
6 (60.0%)
Punkty/mecz
0.80

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
3.60
Średnia goli strzelonych
1.30
Średnia goli straconych
2.30
Różnica goli
-10

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
20.0%
20.0%
Punkty/mecz
0.80
0.80
Gole strzelone/mecz
1.20
0.80

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
4.10
Średnia czerwonych kartek
0.20
Średnia kartek łącznie
4.30
Średnia fauli łącznie
25.60

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 53.7%
Na wyjeździe: 46.3%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 50.8%
Na wyjeździe: 49.2%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
90.0%
10.0%
2.5
70.0%
30.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
70.0%
30.0%
1.5
30.0%
70.0%
2.5
30.0%
70.0%
3.5
0.0%
100.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
70.0%
30.0%
2.5
30.0%
70.0%

Johan van Rumst — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Johan van Rumst: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 2; remisy 2; porażki 6; gole strzelone 13; gole stracone 23.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 20; średnia gole 1.3; średnia gole stracone 2.3; odsetek czystych kont 10.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 1; ostatnie remisy 2; ostatnie porażki 2; ostatnie gole strzelone 8.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): odsetek zwycięstwa 20; odsetek remisy 20.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 20; odsetek porażki 60; odsetek remisy 20.

Najnowsze mecze trenera Johan Van Rumst

Jaki bilans ma Johan Van Rumst w klubie Jong KRC Genk U23?

Johan Van Rumst prowadzi Jong KRC Genk U23. W analizowanym okresie, od 23.09.2025 bilans to 2W-2R-6P (20% zwycięstw, 0,80 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie Jong KRC Genk U23.

W próbie wszystkie 10 mecze Johan Van Rumst ma 20% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy