Johnny Jansen — statystyki trenerskie

Jaki jest następny mecz zawodnika Johnny Jansen?

Następny mecz zawodnika Johnny Jansen to spotkanie z Malut United FC w rozgrywkach Indonesia Super League, 16.10, godz. 09:00 (czas Brasília).

Porównaj Johnny Jansen z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Johnny Jansen z

Obserwuj Johnny Jansen

Zapisz Johnny Jansen na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Johnny Jansen

Johnny Jansen

60% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
Johnny Jansen

Johnny Jansen

Trener
10 mecze
Z
P
Z
Z
P
Johnny Jansen

Statystyki - Johnny Jansen

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa6
Remisy0
Porażki4
Procent zwycięstw60.0%
Gole strzelone na mecz2.30
Gole
Gole strzelone na mecz2.30
Gole stracone na mecz1.30
Różnica goli na mecz1.00
Procent czystych kont20.0%
Procent bez zdobytego gola10.0%
Obie drużyny strzeliły70.0%
Kartki i faule
Żółte kartki na mecz2.60
Czerwone kartki na mecz0.60
Łączna liczba kartek na mecz3.20
Popełnione faule na mecz5.00

Podsumowanie - Johnny Jansen

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
6 (60.0%)
Remisy
0 (0.0%)
Porażki
4 (40.0%)
Punkty/mecz
1.80

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
3.60
Średnia goli strzelonych
2.30
Średnia goli straconych
1.30
Różnica goli
10

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
60.0%
40.0%
Punkty/mecz
1.90
1.30
Gole strzelone/mecz
2.90
1.70

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
2.60
Średnia czerwonych kartek
0.60
Średnia kartek łącznie
3.20
Średnia fauli łącznie
5.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 46.2%
Na wyjeździe: 53.8%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 52.0%
Na wyjeździe: 48.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100.0%
0.0%
1.5
70.0%
30.0%
2.5
70.0%
30.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
60.0%
40.0%
2.5
30.0%
70.0%
3.5
30.0%
70.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
80.0%
20.0%
1.5
30.0%
70.0%
2.5
20.0%
80.0%

Johnny Jansen — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Johnny Jansen: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 6; porażki 4; gole strzelone 23.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 60; średnia gole 2.3; średnia gole stracone 1.3; odsetek czystych kont 20.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 3; ostatnie porażki 2.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 66.7; gość odsetek zwycięstwa 50; gospodarz średnia gole 3.17; gość średnia gole 1.

Najnowsze mecze trenera Johnny Jansen

Jaki bilans ma Johnny Jansen w klubie Bali United FC?

Johnny Jansen prowadzi Bali United FC. W analizowanym okresie, od 23.04.2026 bilans to 6W-0R-4P (60% zwycięstw, 1,80 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie Bali United FC.

W próbie wszystkie 10 mecze Johnny Jansen ma 60% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy