Jonas De Roeck — statystyki trenerskie

Jaki jest następny mecz zawodnika Jonas De Roeck?

Następny mecz zawodnika Jonas De Roeck to spotkanie z Inter U20 w rozgrywkach UEFA Youth League, 13.10, godz. 10:00 (czas Brasília).

Porównaj Jonas De Roeck z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Jonas De Roeck z

Obserwuj Jonas De Roeck

Zapisz Jonas De Roeck na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Jonas De Roeck

Jonas De Roeck

30% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
Jonas De Roeck

Jonas De Roeck

Trener
10 mecze
P
Z
Z
P
R
Jonas De Roeck

Statystyki - Jonas De Roeck

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa3
Remisy2
Porażki5
Procent zwycięstw30.0%
Gole strzelone na mecz1.30
Gole
Gole strzelone na mecz1.30
Gole stracone na mecz1.90
Różnica goli na mecz-0.60
Procent czystych kont30.0%
Procent bez zdobytego gola30.0%
Obie drużyny strzeliły50.0%
Kartki i faule
Żółte kartki na mecz3.60
Czerwone kartki na mecz0.30
Łączna liczba kartek na mecz3.90
Popełnione faule na mecz27.50

Podsumowanie - Jonas De Roeck

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
3 (30.0%)
Remisy
2 (20.0%)
Porażki
5 (50.0%)
Punkty/mecz
1.10

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
3.20
Średnia goli strzelonych
1.30
Średnia goli straconych
1.90
Różnica goli
-6

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
40.0%
40.0%
Punkty/mecz
1.30
1.30
Gole strzelone/mecz
1.60
1.30

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
3.60
Średnia czerwonych kartek
0.30
Średnia kartek łącznie
3.90
Średnia fauli łącznie
27.50

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 41.7%
Na wyjeździe: 58.3%
Czerwone kartki
U siebie: 66.7%
Na wyjeździe: 33.3%
Faule
U siebie: 54.9%
Na wyjeździe: 45.1%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
60.0%
40.0%
2.5
60.0%
40.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
70.0%
30.0%
1.5
40.0%
60.0%
2.5
20.0%
80.0%
3.5
0.0%
100.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
70.0%
30.0%
1.5
50.0%
50.0%
2.5
30.0%
70.0%

Jonas De Roeck — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Jonas De Roeck: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 3; remisy 2; porażki 5; gole strzelone 13; gole stracone 19.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 30; średnia gole 1.3; średnia gole stracone 1.9; odsetek czystych kont 30.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 2; ostatnie remisy 1; ostatnie porażki 2; ostatnie gole strzelone 9.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): odsetek zwycięstwa 30; odsetek remisy 20.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 30; odsetek porażki 50; odsetek remisy 20.

Najnowsze mecze trenera Jonas De Roeck

Jaki bilans ma Jonas De Roeck w klubie Club Brugge U19?

Jonas De Roeck prowadzi Club Brugge U19. W analizowanym okresie, od 25.02.2026 bilans to 2W-0R-1P (67% zwycięstw, 2,00 pkt/mecz) w 3 meczach w klubie Club Brugge U19.

W próbie wszystkie 10 mecze Jonas De Roeck ma 30% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy