Jonathan Greening — statystyki trenerskie

Jaki jest następny mecz zawodnika Jonathan Greening?

Następny mecz zawodnika Jonathan Greening to spotkanie z Marine AFC w rozgrywkach National League North, 17.10, godz. 11:00 (czas Brasília).

Porównaj Jonathan Greening z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Jonathan Greening z

Obserwuj Jonathan Greening

Zapisz Jonathan Greening na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Jonathan Greening

Jonathan Greening

30% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
J

Jonathan Greening

Trener
10 mecze
P
R
R
R
R

Statystyki - Jonathan Greening

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa3
Remisy4
Porażki3
Procent zwycięstw30.0%
Gole strzelone na mecz1.70
Gole
Gole strzelone na mecz1.70
Gole stracone na mecz1.30
Różnica goli na mecz0.40
Procent czystych kont30.0%
Procent bez zdobytego gola30.0%
Obie drużyny strzeliły60.0%
Kartki i faule
Żółte kartki na mecz0.60
Czerwone kartki na mecz0.20
Łączna liczba kartek na mecz0.80

Podsumowanie - Jonathan Greening

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
3 (30.0%)
Remisy
4 (40.0%)
Porażki
3 (30.0%)
Punkty/mecz
1.30

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
3.00
Średnia goli strzelonych
1.70
Średnia goli straconych
1.30
Różnica goli
4

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
50.0%
20.0%
Punkty/mecz
1.60
1.00
Gole strzelone/mecz
1.30
1.40

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
0.60
Średnia czerwonych kartek
0.20
Średnia kartek łącznie
0.80
Średnia fauli łącznie
0.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 33.3%
Na wyjeździe: 66.7%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
80.0%
20.0%
1.5
70.0%
30.0%
2.5
60.0%
40.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
70.0%
30.0%
1.5
40.0%
60.0%
2.5
30.0%
70.0%
3.5
20.0%
80.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
70.0%
30.0%
1.5
40.0%
60.0%
2.5
20.0%
80.0%

Jonathan Greening — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Jonathan Greening: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 3; remisy 4; porażki 3; gole strzelone 17; gole stracone 13.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 30; średnia gole 1.7; średnia gole stracone 1.3; odsetek czystych kont 30.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie gole strzelone 4; ostatnie gole stracone 5.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 40; gość odsetek zwycięstwa 20; gospodarz średnia gole 1.8; gość średnia gole 1.6.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 30; odsetek porażki 30; odsetek remisy 40.

Najnowsze mecze trenera Jonathan Greening

Jaki bilans ma Jonathan Greening w klubie Scarborough Athletic?

Jonathan Greening prowadzi Scarborough Athletic. W analizowanym okresie, od 15.08.2026 bilans to 3W-4R-3P (30% zwycięstw, 1,30 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie Scarborough Athletic.

W próbie wszystkie 10 mecze Jonathan Greening ma 30% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy