Jozef Jelšic — statystyki trenerskie

Porównaj Jozef Jelšic z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Jozef Jelšic z

Jozef Jelšic

29% zwycięstw

ostatnie 7 meczów
J

Jozef Jelšic

Trener
7 mecze
P
Z
P
P
Z

Statystyki - Jozef Jelšic

Wszystkie 7 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze7
Zwycięstwa2
Remisy1
Porażki4
Procent zwycięstw28.6%
Gole strzelone na mecz0.86
Gole
Gole strzelone na mecz0.86
Gole stracone na mecz2.14
Różnica goli na mecz-1.29
Procent czystych kont28.6%
Procent bez zdobytego gola57.1%
Obie drużyny strzeliły14.3%
Kartki i faule
Żółte kartki na mecz0.29
Łączna liczba kartek na mecz0.29

Podsumowanie - Jozef Jelšic

Prowadzone mecze
7
Zwycięstwa
2 (28.6%)
Remisy
1 (14.3%)
Porażki
4 (57.1%)
Punkty/mecz
1.00

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
3.00
Średnia goli strzelonych
0.86
Średnia goli straconych
2.14
Różnica goli
-9

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (3)
Na wyjeździe (4)
Zwycięstwa (%)
33.3%
25.0%
Punkty/mecz
1.00
1.00
Gole strzelone/mecz
0.33
1.25

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
0.29
Średnia czerwonych kartek
0.00
Średnia kartek łącznie
0.29
Średnia fauli łącznie
0.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100.0%
0.0%
1.5
85.7%
14.3%
2.5
57.1%
42.9%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
42.9%
57.1%
1.5
28.6%
71.4%
2.5
14.3%
85.7%
3.5
0.0%
100.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
71.4%
28.6%
1.5
71.4%
28.6%
2.5
28.6%
71.4%

Jozef Jelšic — Statystyki

ostatnie 7 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Jozef Jelšic: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 2; remisy 1; porażki 4; gole strzelone 6; gole stracone 15.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 28.6; średnia gole 0.86; średnia gole stracone 2.14; odsetek czystych kont 28.6.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 2; ostatnie porażki 3.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 33.3; gość odsetek zwycięstwa 25; gospodarz średnia gole 0.33; gość średnia gole 1.25.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 28.6; odsetek porażki 57.1; odsetek remisy 14.3.

Najnowsze mecze trenera Jozef Jelšic

Jaki bilans ma Jozef Jelšic w klubie Slovakia U17?

Jozef Jelšic prowadzi Slovakia U17. W analizowanym okresie, od 05.03.2025 bilans to 2W-1R-4P (29% zwycięstw, 1,00 pkt/mecz) w 7 meczach w klubie Slovakia U17.

W próbie wszystkie 7 mecze Jozef Jelšic ma 29% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy