Julio Mozzo — statystyki trenerskie

Porównaj Julio Mozzo z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Julio Mozzo z

Julio Mozzo

50% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
J

Julio Mozzo

Trener
10 mecze
R
R
Z
R
Z

Statystyki - Julio Mozzo

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa5
Remisy4
Porażki1
Procent zwycięstw50.0%
Gole strzelone na mecz1.80
Gole
Gole strzelone na mecz1.80
Gole stracone na mecz1.10
Różnica goli na mecz0.70
Procent czystych kont40.0%
Procent bez zdobytego gola10.0%
Obie drużyny strzeliły60.0%
Kartki i faule
Żółte kartki na mecz3.60
Czerwone kartki na mecz0.10
Łączna liczba kartek na mecz3.70

Podsumowanie - Julio Mozzo

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
5 (50.0%)
Remisy
4 (40.0%)
Porażki
1 (10.0%)
Punkty/mecz
1.90

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
2.90
Średnia goli strzelonych
1.80
Średnia goli straconych
1.10
Różnica goli
7

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
60.0%
60.0%
Punkty/mecz
2.00
2.20
Gole strzelone/mecz
1.60
1.80

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
3.60
Średnia czerwonych kartek
0.10
Średnia kartek łącznie
3.70
Średnia fauli łącznie
0.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 44.4%
Na wyjeździe: 55.6%
Czerwone kartki
U siebie: 100.0%
Na wyjeździe: 0.0%
Faule
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
70.0%
30.0%
2.5
50.0%
50.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
60.0%
40.0%
2.5
30.0%
70.0%
3.5
0.0%
100.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
60.0%
40.0%
1.5
30.0%
70.0%
2.5
20.0%
80.0%

Julio Mozzo — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Julio Mozzo: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 5; remisy 4; porażki 1; gole strzelone 18; gole stracone 11.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 50; średnia gole 1.8; średnia gole stracone 1.1; odsetek czystych kont 40.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 2.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 50; gość odsetek zwycięstwa 50; gospodarz średnia gole 2; gość średnia gole 1.67.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 50; odsetek porażki 10; odsetek remisy 40.

Najnowsze mecze trenera Julio Mozzo

Jaki bilans ma Julio Mozzo w klubie Peñarol Reserve?

Julio Mozzo prowadzi Peñarol Reserve. W analizowanym okresie, od 03.08.2026 bilans to 5W-4R-1P (50% zwycięstw, 1,90 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie Peñarol Reserve.

W próbie wszystkie 10 mecze Julio Mozzo ma 50% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy