Jurica Vuleta — statystyki trenerskie

Jaki jest następny mecz zawodnika Jurica Vuleta?

Następny mecz zawodnika Jurica Vuleta to spotkanie z ŽNK Siget w rozgrywkach Croatian Women's Football Cup, 14.10, godz. 13:00 (czas Brasília).

Porównaj Jurica Vuleta z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Jurica Vuleta z

Obserwuj Jurica Vuleta

Zapisz Jurica Vuleta na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Jurica Vuleta

Jurica Vuleta

60% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
J

Jurica Vuleta

Trener
10 mecze
R
P
P
P
Z

Statystyki - Jurica Vuleta

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa6
Remisy1
Porażki3
Procent zwycięstw60.0%
Gole strzelone na mecz4.40
Gole
Gole strzelone na mecz4.40
Gole stracone na mecz1.40
Różnica goli na mecz3.00
Procent czystych kont30.0%
Procent bez zdobytego gola10.0%
Obie drużyny strzeliły60.0%
Kartki i faule
Żółte kartki na mecz0.90
Czerwone kartki na mecz0.20
Łączna liczba kartek na mecz1.10

Podsumowanie - Jurica Vuleta

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
6 (60.0%)
Remisy
1 (10.0%)
Porażki
3 (30.0%)
Punkty/mecz
1.90

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
5.80
Średnia goli strzelonych
4.40
Średnia goli straconych
1.40
Różnica goli
30

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (7)
Na wyjeździe (7)
Zwycięstwa (%)
71.4%
71.4%
Punkty/mecz
2.29
2.14
Gole strzelone/mecz
5.86
4.86

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
0.90
Średnia czerwonych kartek
0.20
Średnia kartek łącznie
1.10
Średnia fauli łącznie
0.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 66.7%
Na wyjeździe: 33.3%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100.0%
0.0%
1.5
100.0%
0.0%
2.5
80.0%
20.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
60.0%
40.0%
2.5
60.0%
40.0%
3.5
50.0%
50.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
70.0%
30.0%
1.5
50.0%
50.0%
2.5
10.0%
90.0%

Jurica Vuleta — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Jurica Vuleta: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 6; remisy 1; porażki 3; gole strzelone 44; gole stracone 14.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 60; średnia gole 4.4; średnia gole stracone 1.4; odsetek czystych kont 30.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 1; ostatnie remisy 1; ostatnie porażki 3; ostatnie gole strzelone 8.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 60; gość odsetek zwycięstwa 60; gospodarz średnia gole 3.2; gość średnia gole 5.6.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 60; odsetek porażki 30; odsetek remisy 10.

Najnowsze mecze trenera Jurica Vuleta

Jaki bilans ma Jurica Vuleta w klubie ŽNK Donat Zadar?

Jurica Vuleta prowadzi ŽNK Donat Zadar. W analizowanym okresie, od 19.04.2026 bilans to 6W-1R-3P (60% zwycięstw, 1,90 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie ŽNK Donat Zadar.

W próbie wszystkie 10 mecze Jurica Vuleta ma 60% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy