Kacey Bingham — statystyki trenerskie

Porównaj Kacey Bingham z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Kacey Bingham z

Kacey Bingham

20% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
Kacey   Bingham

Kacey Bingham

Trener
10 mecze
R
P
P
P
R
Kacey Bingham

Statystyki - Kacey Bingham

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa2
Remisy3
Porażki5
Procent zwycięstw20.0%
Gole strzelone na mecz0.70
Gole
Gole strzelone na mecz0.70
Gole stracone na mecz1.50
Różnica goli na mecz-0.80
Procent czystych kont30.0%
Procent bez zdobytego gola50.0%
Obie drużyny strzeliły40.0%

Podsumowanie - Kacey Bingham

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
2 (20.0%)
Remisy
3 (30.0%)
Porażki
5 (50.0%)
Punkty/mecz
0.90

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
2.20
Średnia goli strzelonych
0.70
Średnia goli straconych
1.50
Różnica goli
-8

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
20.0%
30.0%
Punkty/mecz
1.00
1.20
Gole strzelone/mecz
0.90
1.30

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
0.00
Średnia czerwonych kartek
0.00
Średnia kartek łącznie
0.00
Średnia fauli łącznie
0.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
80.0%
20.0%
1.5
60.0%
40.0%
2.5
40.0%
60.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
50.0%
50.0%
1.5
10.0%
90.0%
2.5
10.0%
90.0%
3.5
0.0%
100.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
70.0%
30.0%
1.5
50.0%
50.0%
2.5
30.0%
70.0%

Kacey Bingham — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Kacey Bingham: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 2; remisy 3; porażki 5; gole strzelone 7; gole stracone 15.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 20; średnia gole 0.7; średnia gole stracone 1.5; odsetek czystych kont 30.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie gole strzelone 2; ostatnie gole stracone 8.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 14.3; gość odsetek zwycięstwa 33.3; gospodarz średnia gole 0.57; gość średnia gole 1.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 20; odsetek porażki 50; odsetek remisy 30.

Najnowsze mecze trenera Kacey Bingham

Jaki bilans ma Kacey Bingham w klubie Western Oregon Wolves?

Kacey Bingham prowadzi Western Oregon Wolves. W analizowanym okresie, od 04.09.2026 bilans to 2W-3R-5P (20% zwycięstw, 0,90 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie Western Oregon Wolves.

W próbie wszystkie 10 mecze Kacey Bingham ma 20% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy