Kelvin Davis — statystyki trenerskie

Jaki jest następny mecz zawodnika Kelvin Davis?

Następny mecz zawodnika Kelvin Davis to spotkanie z Brackley Town w rozgrywkach National League North, 17.10, godz. 11:00 (czas Brasília).

Porównaj Kelvin Davis z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Kelvin Davis z

Obserwuj Kelvin Davis

Zapisz Kelvin Davis na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Kelvin Davis

Kelvin Davis

40% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
K

Kelvin Davis

Trener
10 mecze
Z
Z
P
P
Z

Statystyki - Kelvin Davis

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa4
Remisy2
Porażki4
Procent zwycięstw40.0%
Gole strzelone na mecz1.70
Gole
Gole strzelone na mecz1.70
Gole stracone na mecz1.50
Różnica goli na mecz0.20
Procent czystych kont10.0%
Procent bez zdobytego gola20.0%
Obie drużyny strzeliły70.0%
Kartki i faule
Żółte kartki na mecz0.20
Czerwone kartki na mecz0.30
Łączna liczba kartek na mecz0.50

Podsumowanie - Kelvin Davis

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
4 (40.0%)
Remisy
2 (20.0%)
Porażki
4 (40.0%)
Punkty/mecz
1.40

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
3.20
Średnia goli strzelonych
1.70
Średnia goli straconych
1.50
Różnica goli
2

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (9)
Na wyjeździe (5)
Zwycięstwa (%)
55.6%
40.0%
Punkty/mecz
1.78
1.40
Gole strzelone/mecz
2.33
1.20

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
0.20
Średnia czerwonych kartek
0.30
Średnia kartek łącznie
0.50
Średnia fauli łącznie
0.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Czerwone kartki
U siebie: 33.3%
Na wyjeździe: 66.7%
Faule
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100.0%
0.0%
1.5
70.0%
30.0%
2.5
60.0%
40.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
80.0%
20.0%
1.5
50.0%
50.0%
2.5
30.0%
70.0%
3.5
10.0%
90.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
40.0%
60.0%
2.5
10.0%
90.0%

Kelvin Davis — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Kelvin Davis: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 4; remisy 2; porażki 4; gole strzelone 17; gole stracone 15.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 40; średnia gole 1.7; średnia gole stracone 1.5; odsetek czystych kont 10.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 3; ostatnie porażki 2.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 33.3; gość odsetek zwycięstwa 50; gospodarz średnia gole 1.83; gość średnia gole 1.5.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 40; odsetek porażki 40; odsetek remisy 20.

Najnowsze mecze trenera Kelvin Davis

Jaki bilans ma Kelvin Davis w klubie Hednesford Town?

Kelvin Davis prowadzi Hednesford Town. W analizowanym okresie, od 15.08.2026 bilans to 4W-2R-4P (40% zwycięstw, 1,40 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie Hednesford Town.

W próbie wszystkie 10 mecze Kelvin Davis ma 40% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy