Lenie Onzia — statystyki trenerskie

Porównaj Lenie Onzia z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Lenie Onzia z

Lenie Onzia

50% zwycięstw

ostatnie 8 meczów
L

Lenie Onzia

Trener
8 mecze
Z
Z
P
P
P

Statystyki - Lenie Onzia

Wszystkie 8 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze8
Zwycięstwa4
Remisy0
Porażki4
Procent zwycięstw50.0%
Gole strzelone na mecz3.13
Gole
Gole strzelone na mecz3.13
Gole stracone na mecz1.88
Różnica goli na mecz1.25
Procent czystych kont37.5%
Procent bez zdobytego gola12.5%
Obie drużyny strzeliły50.0%
Kartki i faule
Żółte kartki na mecz0.50
Łączna liczba kartek na mecz0.50

Podsumowanie - Lenie Onzia

Prowadzone mecze
8
Zwycięstwa
4 (50.0%)
Remisy
0 (0.0%)
Porażki
4 (50.0%)
Punkty/mecz
1.50

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
5.01
Średnia goli strzelonych
3.13
Średnia goli straconych
1.88
Różnica goli
10

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (6)
Na wyjeździe (2)
Zwycięstwa (%)
50.0%
50.0%
Punkty/mecz
1.50
1.50
Gole strzelone/mecz
3.50
2.00

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
0.50
Średnia czerwonych kartek
0.00
Średnia kartek łącznie
0.50
Średnia fauli łącznie
0.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 25.0%
Na wyjeździe: 75.0%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100.0%
0.0%
1.5
100.0%
0.0%
2.5
87.5%
12.5%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
87.5%
12.5%
1.5
50.0%
50.0%
2.5
37.5%
62.5%
3.5
25.0%
75.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
62.5%
37.5%
1.5
62.5%
37.5%
2.5
37.5%
62.5%

Lenie Onzia — Statystyki

ostatnie 8 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Lenie Onzia: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 4; porażki 4; gole strzelone 25.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 50; średnia gole 3.13; średnia gole stracone 1.88; odsetek czystych kont 37.5.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 2; ostatnie porażki 3.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 50; gość odsetek zwycięstwa 50; gospodarz średnia gole 3.5; gość średnia gole 2.

Najnowsze mecze trenera Lenie Onzia

Jaki bilans ma Lenie Onzia w klubie Belgium U17?

Lenie Onzia prowadzi Belgium U17. W analizowanym okresie, od 08.03.2025 bilans to 4W-0R-4P (50% zwycięstw, 1,50 pkt/mecz) w 8 meczach w klubie Belgium U17.

W próbie wszystkie 8 mecze Lenie Onzia ma 50% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy