Levan Gvazava — statystyki trenerskie

Jaki jest następny mecz zawodnika Levan Gvazava?

Następny mecz zawodnika Levan Gvazava to spotkanie z Kyzyltash Bakhchysarai w rozgrywkach Second League, Division B, Group 1, 17.10, godz. 09:00 (czas Brasília).

Porównaj Levan Gvazava z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Levan Gvazava z

Obserwuj Levan Gvazava

Zapisz Levan Gvazava na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Levan Gvazava

Levan Gvazava

70% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
Levan Gvazava

Levan Gvazava

Trener
10 mecze
Z
P
Z
Z
Z
Levan Gvazava

Statystyki - Levan Gvazava

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa7
Remisy0
Porażki3
Procent zwycięstw70.0%
Gole strzelone na mecz1.90
Gole
Gole strzelone na mecz1.90
Gole stracone na mecz1.70
Różnica goli na mecz0.20
Procent czystych kont20.0%
Procent bez zdobytego gola20.0%
Obie drużyny strzeliły60.0%

Podsumowanie - Levan Gvazava

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
7 (70.0%)
Remisy
0 (0.0%)
Porażki
3 (30.0%)
Punkty/mecz
2.10

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
3.60
Średnia goli strzelonych
1.90
Średnia goli straconych
1.70
Różnica goli
2

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
60.0%
50.0%
Punkty/mecz
2.00
1.60
Gole strzelone/mecz
2.50
1.20

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
0.00
Średnia czerwonych kartek
0.10
Średnia kartek łącznie
0.10
Średnia fauli łącznie
0.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100.0%
0.0%
1.5
90.0%
10.0%
2.5
70.0%
30.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
80.0%
20.0%
1.5
70.0%
30.0%
2.5
20.0%
80.0%
3.5
20.0%
80.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
80.0%
20.0%
1.5
40.0%
60.0%
2.5
40.0%
60.0%

Levan Gvazava — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Levan Gvazava: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 7; porażki 3; gole strzelone 19.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 70; średnia gole 1.9; średnia gole stracone 1.7; odsetek czystych kont 20.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 4; ostatnie porażki 1.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 80; gość odsetek zwycięstwa 60; gospodarz średnia gole 2.6; gość średnia gole 1.2.

Najnowsze mecze trenera Levan Gvazava

Jaki bilans ma Levan Gvazava w klubie Pobeda Khasavyurt?

Levan Gvazava prowadzi Pobeda Khasavyurt. W analizowanym okresie, od 25.07.2026 bilans to 7W-0R-3P (70% zwycięstw, 2,10 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie Pobeda Khasavyurt.

W próbie wszystkie 10 mecze Levan Gvazava ma 70% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy