Lionel Vaillant — statystyki trenerskie

Porównaj Lionel Vaillant z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Lionel Vaillant z

Lionel Vaillant

60% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
Lionel Vaillant

Lionel Vaillant

Trener
10 mecze
Z
P
R
R
R
Lionel Vaillant

Statystyki - Lionel Vaillant

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa6
Remisy3
Porażki1
Procent zwycięstw60.0%
Gole strzelone na mecz1.70
Gole
Gole strzelone na mecz1.70
Gole stracone na mecz0.40
Różnica goli na mecz1.30
Procent czystych kont60.0%
Procent bez zdobytego gola20.0%
Obie drużyny strzeliły40.0%

Podsumowanie - Lionel Vaillant

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
6 (60.0%)
Remisy
3 (30.0%)
Porażki
1 (10.0%)
Punkty/mecz
2.10

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
2.10
Średnia goli strzelonych
1.70
Średnia goli straconych
0.40
Różnica goli
13

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
70.0%
50.0%
Punkty/mecz
2.30
1.80
Gole strzelone/mecz
2.70
1.90

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
0.00
Średnia czerwonych kartek
0.00
Średnia kartek łącznie
0.00
Średnia fauli łącznie
0.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
80.0%
20.0%
1.5
60.0%
40.0%
2.5
50.0%
50.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
80.0%
20.0%
1.5
50.0%
50.0%
2.5
30.0%
70.0%
3.5
10.0%
90.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
40.0%
60.0%
1.5
0.0%
100.0%
2.5
0.0%
100.0%

Lionel Vaillant — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Lionel Vaillant: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 6; remisy 3; porażki 1; gole strzelone 17; gole stracone 4.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 60; średnia gole 1.7; średnia gole stracone 0.4; odsetek czystych kont 60.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 1; ostatnie remisy 3; ostatnie porażki 1; ostatnie gole strzelone 4.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 75; gość odsetek zwycięstwa 50; gospodarz średnia gole 2.25; gość średnia gole 1.33.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 60; odsetek porażki 10; odsetek remisy 30.

Najnowsze mecze trenera Lionel Vaillant

Jaki bilans ma Lionel Vaillant w klubie FC Espaly Saint-Marcel?

Lionel Vaillant prowadzi FC Espaly Saint-Marcel. W analizowanym okresie, od 14.03.2026 bilans to 6W-3R-1P (60% zwycięstw, 2,10 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie FC Espaly Saint-Marcel.

W próbie wszystkie 10 mecze Lionel Vaillant ma 60% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy