Ludwig Brenner — statystyki trenerskie

Porównaj Ludwig Brenner z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Ludwig Brenner z

Ludwig Brenner

20% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
Ludwig Brenner

Ludwig Brenner

Trener
10 mecze
P
P
P
P
P
Ludwig Brenner

Statystyki - Ludwig Brenner

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa2
Remisy1
Porażki7
Procent zwycięstw20.0%
Gole strzelone na mecz1.70
Gole
Gole strzelone na mecz1.70
Gole stracone na mecz2.00
Różnica goli na mecz-0.30
Procent czystych kont30.0%
Procent bez zdobytego gola40.0%
Obie drużyny strzeliły50.0%

Podsumowanie - Ludwig Brenner

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
2 (20.0%)
Remisy
1 (10.0%)
Porażki
7 (70.0%)
Punkty/mecz
0.70

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
3.70
Średnia goli strzelonych
1.70
Średnia goli straconych
2.00
Różnica goli
-3

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
60.0%
40.0%
Punkty/mecz
1.90
1.30
Gole strzelone/mecz
3.10
2.20

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
0.00
Średnia czerwonych kartek
0.00
Średnia kartek łącznie
0.00
Średnia fauli łącznie
0.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
80.0%
20.0%
1.5
80.0%
20.0%
2.5
80.0%
20.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
60.0%
40.0%
1.5
50.0%
50.0%
2.5
30.0%
70.0%
3.5
10.0%
90.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
70.0%
30.0%
1.5
70.0%
30.0%
2.5
40.0%
60.0%

Ludwig Brenner — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Ludwig Brenner: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 2; remisy 1; porażki 7; gole strzelone 17; gole stracone 20.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 20; średnia gole 1.7; średnia gole stracone 2; odsetek czystych kont 30.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie gole strzelone 1; ostatnie gole stracone 9.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): odsetek zwycięstwa 20; odsetek remisy 10.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 20; odsetek porażki 70; odsetek remisy 10.

Najnowsze mecze trenera Ludwig Brenner

Jaki bilans ma Ludwig Brenner w klubie SC Rodau 1972?

Ludwig Brenner prowadzi SC Rodau 1972. W analizowanym okresie, od 21.02.2026 bilans to 2W-1R-7P (20% zwycięstw, 0,70 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie SC Rodau 1972.

W próbie wszystkie 10 mecze Ludwig Brenner ma 20% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy