Luigi De Donno — statystyki trenerskie

Jaki jest następny mecz zawodnika Luigi De Donno?

Następny mecz zawodnika Luigi De Donno to spotkanie z USV Eschen-Mauren w rozgrywkach Erste Liga Classic, 17.10, godz. 12:00 (czas Brasília).

Porównaj Luigi De Donno z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Luigi De Donno z

Obserwuj Luigi De Donno

Zapisz Luigi De Donno na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Luigi De Donno

Luigi De Donno

38% zwycięstw

ostatnie 8 meczów
L

Luigi De Donno

Trener
8 mecze
P
P
Z
P
P

Statystyki - Luigi De Donno

Wszystkie 8 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze8
Zwycięstwa3
Remisy0
Porażki5
Procent zwycięstw37.5%
Gole strzelone na mecz1.13
Gole
Gole strzelone na mecz1.13
Gole stracone na mecz1.63
Różnica goli na mecz-0.50
Procent bez zdobytego gola37.5%
Obie drużyny strzeliły62.5%
Kartki i faule
Żółte kartki na mecz2.63
Czerwone kartki na mecz0.13
Łączna liczba kartek na mecz2.75

Podsumowanie - Luigi De Donno

Prowadzone mecze
8
Zwycięstwa
3 (37.5%)
Remisy
0 (0.0%)
Porażki
5 (62.5%)
Punkty/mecz
1.13

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
2.76
Średnia goli strzelonych
1.13
Średnia goli straconych
1.63
Różnica goli
-4

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (4)
Na wyjeździe (4)
Zwycięstwa (%)
75.0%
0.0%
Punkty/mecz
2.25
0.00
Gole strzelone/mecz
2.00
0.25

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
2.63
Średnia czerwonych kartek
0.13
Średnia kartek łącznie
2.75
Średnia fauli łącznie
0.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 61.9%
Na wyjeździe: 38.1%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100.0%
0.0%
1.5
75.0%
25.0%
2.5
75.0%
25.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
62.5%
37.5%
1.5
37.5%
62.5%
2.5
12.5%
87.5%
3.5
0.0%
100.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100.0%
0.0%
1.5
50.0%
50.0%
2.5
12.5%
87.5%

Luigi De Donno — Statystyki

ostatnie 8 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Luigi De Donno: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 3; porażki 5; gole strzelone 9.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 37.5; średnia gole 1.13.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 1; ostatnie porażki 4.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gole strzelone 9; gole stracone 13.

Najnowsze mecze trenera Luigi De Donno

Jaki bilans ma Luigi De Donno w klubie FC Winterthur II U21?

Luigi De Donno prowadzi FC Winterthur II U21. W analizowanym okresie, od 08.08.2026 bilans to 3W-0R-5P (38% zwycięstw, 1,13 pkt/mecz) w 8 meczach w klubie FC Winterthur II U21.

W próbie wszystkie 8 mecze Luigi De Donno ma 38% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy