Luis Blanco — statystyki trenerskie

Porównaj Luis Blanco z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Luis Blanco z

Luis Blanco

10% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
L

Luis Blanco

Trener
10 mecze
P
P
P
P
P

Statystyki - Luis Blanco

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa1
Remisy0
Porażki9
Procent zwycięstw10.0%
Gole strzelone na mecz1.10
Gole
Gole strzelone na mecz1.10
Gole stracone na mecz4.50
Różnica goli na mecz-3.40
Procent bez zdobytego gola20.0%
Obie drużyny strzeliły80.0%

Podsumowanie - Luis Blanco

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
1 (10.0%)
Remisy
0 (0.0%)
Porażki
9 (90.0%)
Punkty/mecz
0.30

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
5.60
Średnia goli strzelonych
1.10
Średnia goli straconych
4.50
Różnica goli
-34

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (6)
Na wyjeździe (6)
Zwycięstwa (%)
16.7%
16.7%
Punkty/mecz
0.50
0.67
Gole strzelone/mecz
1.00
1.33

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
0.00
Średnia czerwonych kartek
0.00
Średnia kartek łącznie
0.00
Średnia fauli łącznie
0.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100.0%
0.0%
1.5
100.0%
0.0%
2.5
100.0%
0.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
80.0%
20.0%
1.5
10.0%
90.0%
2.5
10.0%
90.0%
3.5
10.0%
90.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100.0%
0.0%
1.5
90.0%
10.0%
2.5
90.0%
10.0%

Luis Blanco — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Luis Blanco: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 1; porażki 9; gole strzelone 11.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 10; średnia gole 1.1.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie gole strzelone 4; ostatnie gole stracone 22.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gole strzelone 11; gole stracone 45.

Najnowsze mecze trenera Luis Blanco

Jaki bilans ma Luis Blanco w klubie FC Rànger's B?

Luis Blanco prowadzi FC Rànger's B. W analizowanym okresie, od 14.12.2024 bilans to 1W-0R-9P (10% zwycięstw, 0,30 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie FC Rànger's B.

W próbie wszystkie 10 mecze Luis Blanco ma 10% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy