Maksims Rafalskis — statystyki trenerskie

Jaki jest następny mecz zawodnika Maksims Rafalskis?

Następny mecz zawodnika Maksims Rafalskis to spotkanie z RFS w rozgrywkach Virsliga, 15.10, godz. 11:00 (czas Brasília).

Porównaj Maksims Rafalskis z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Maksims Rafalskis z

Obserwuj Maksims Rafalskis

Zapisz Maksims Rafalskis na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Maksims Rafalskis

Maksims Rafalskis

40% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
M

Maksims Rafalskis

Trener
10 mecze
Z
P
P
Z
Z

Statystyki - Maksims Rafalskis

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa4
Remisy1
Porażki5
Procent zwycięstw40.0%
Gole strzelone na mecz0.90
Gole
Gole strzelone na mecz0.90
Gole stracone na mecz0.90
Procent czystych kont30.0%
Procent bez zdobytego gola30.0%
Obie drużyny strzeliły40.0%
Kartki i faule
Żółte kartki na mecz1.50
Czerwone kartki na mecz0.10
Łączna liczba kartek na mecz1.60
Popełnione faule na mecz8.20

Podsumowanie - Maksims Rafalskis

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
4 (40.0%)
Remisy
1 (10.0%)
Porażki
5 (50.0%)
Punkty/mecz
1.30

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
1.80
Średnia goli strzelonych
0.90
Średnia goli straconych
0.90
Różnica goli
0

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (7)
Na wyjeździe (5)
Zwycięstwa (%)
28.6%
40.0%
Punkty/mecz
0.86
1.40
Gole strzelone/mecz
0.86
0.80

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
1.50
Średnia czerwonych kartek
0.10
Średnia kartek łącznie
1.60
Średnia fauli łącznie
8.20

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 53.3%
Na wyjeździe: 46.7%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 58.5%
Na wyjeździe: 41.5%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100.0%
0.0%
1.5
50.0%
50.0%
2.5
30.0%
70.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
70.0%
30.0%
1.5
20.0%
80.0%
2.5
0.0%
100.0%
3.5
0.0%
100.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
70.0%
30.0%
1.5
20.0%
80.0%
2.5
0.0%
100.0%

Maksims Rafalskis — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Maksims Rafalskis: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 4; remisy 1; porażki 5; gole strzelone 9; gole stracone 9.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 40; średnia gole 0.9; średnia gole stracone 0.9; odsetek czystych kont 30.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 3; ostatnie porażki 2.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 33.3; gość odsetek zwycięstwa 50; gospodarz średnia gole 0.83; gość średnia gole 1.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 40; odsetek porażki 50; odsetek remisy 10.

Najnowsze mecze trenera Maksims Rafalskis

Jaki bilans ma Maksims Rafalskis w klubie SK Super Nova?

Maksims Rafalskis prowadzi SK Super Nova. W analizowanym okresie, od 20.05.2026 bilans to 4W-1R-5P (40% zwycięstw, 1,30 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie SK Super Nova.

W próbie wszystkie 10 mecze Maksims Rafalskis ma 40% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy