Marc Vucinovic — statystyki trenerskie

Jaki jest następny mecz zawodnika Marc Vucinovic?

Następny mecz zawodnika Marc Vucinovic to spotkanie z Heeslinger SC w rozgrywkach Oberliga Niedersachsen, 18.10, godz. 10:00 (czas Brasília).

Porównaj Marc Vucinovic z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Marc Vucinovic z

Obserwuj Marc Vucinovic

Zapisz Marc Vucinovic na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Marc Vucinovic

Marc Vucinovic

50% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
M

Marc Vucinovic

Trener
10 mecze
R
Z
Z
Z
Z

Statystyki - Marc Vucinovic

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa5
Remisy1
Porażki4
Procent zwycięstw50.0%
Gole strzelone na mecz1.50
Gole
Gole strzelone na mecz1.50
Gole stracone na mecz1.40
Różnica goli na mecz0.10
Procent czystych kont50.0%
Procent bez zdobytego gola30.0%
Obie drużyny strzeliły30.0%

Podsumowanie - Marc Vucinovic

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
5 (50.0%)
Remisy
1 (10.0%)
Porażki
4 (40.0%)
Punkty/mecz
1.60

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
2.90
Średnia goli strzelonych
1.50
Średnia goli straconych
1.40
Różnica goli
1

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
70.0%
30.0%
Punkty/mecz
2.10
1.00
Gole strzelone/mecz
1.80
1.20

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
0.00
Średnia czerwonych kartek
0.00
Średnia kartek łącznie
0.00
Średnia fauli łącznie
0.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
90.0%
10.0%
2.5
60.0%
40.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
70.0%
30.0%
1.5
50.0%
50.0%
2.5
30.0%
70.0%
3.5
0.0%
100.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
50.0%
50.0%
1.5
40.0%
60.0%
2.5
30.0%
70.0%

Marc Vucinovic — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Marc Vucinovic: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 5; remisy 1; porażki 4; gole strzelone 15; gole stracone 14.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 50; średnia gole 1.5; średnia gole stracone 1.4; odsetek czystych kont 50.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 4.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 60; gość odsetek zwycięstwa 40; gospodarz średnia gole 1.8; gość średnia gole 1.2.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 50; odsetek porażki 40; odsetek remisy 10.

Najnowsze mecze trenera Marc Vucinovic

Jaki bilans ma Marc Vucinovic w klubie VfV Borussia 06 Hildesheim?

Marc Vucinovic prowadzi VfV Borussia 06 Hildesheim. W analizowanym okresie, od 13.05.2026 bilans to 5W-1R-4P (50% zwycięstw, 1,60 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie VfV Borussia 06 Hildesheim.

W próbie wszystkie 10 mecze Marc Vucinovic ma 50% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy