María Pry — statystyki trenerskie

Porównaj María Pry z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj María Pry z

María Pry

50% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
María Pry

María Pry

Trener
10 mecze
P
P
P
Z
Z
María Pry

Statystyki - María Pry

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa5
Remisy2
Porażki3
Procent zwycięstw50.0%
Gole strzelone na mecz1.20
Gole
Gole strzelone na mecz1.20
Gole stracone na mecz1.30
Różnica goli na mecz-0.10
Procent czystych kont50.0%
Procent bez zdobytego gola40.0%
Obie drużyny strzeliły30.0%
Kartki i faule
Żółte kartki na mecz2.10
Łączna liczba kartek na mecz2.10
Popełnione faule na mecz10.90

Podsumowanie - María Pry

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
5 (50.0%)
Remisy
2 (20.0%)
Porażki
3 (30.0%)
Punkty/mecz
1.70

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
2.50
Średnia goli strzelonych
1.20
Średnia goli straconych
1.30
Różnica goli
-1

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
40.0%
30.0%
Punkty/mecz
1.40
1.20
Gole strzelone/mecz
1.00
1.00

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
2.10
Średnia czerwonych kartek
0.00
Średnia kartek łącznie
2.10
Średnia fauli łącznie
10.90

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 42.9%
Na wyjeździe: 57.1%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 46.8%
Na wyjeździe: 53.2%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
80.0%
20.0%
1.5
80.0%
20.0%
2.5
60.0%
40.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
60.0%
40.0%
1.5
50.0%
50.0%
2.5
10.0%
90.0%
3.5
0.0%
100.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
50.0%
50.0%
1.5
30.0%
70.0%
2.5
30.0%
70.0%

María Pry — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) María Pry: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 5; remisy 2; porażki 3; gole strzelone 12; gole stracone 13.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 50; średnia gole 1.2; średnia gole stracone 1.3; odsetek czystych kont 50.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 2; ostatnie porażki 3.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 80; gość odsetek zwycięstwa 20; gospodarz średnia gole 1.6; gość średnia gole 0.8.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 50; odsetek porażki 30; odsetek remisy 20.

Najnowsze mecze trenera María Pry

Jaki bilans ma María Pry w klubie Santiago Morning?

María Pry prowadzi Santiago Morning. W analizowanym okresie, od 25.06.2025 bilans to 5W-2R-3P (50% zwycięstw, 1,70 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie Santiago Morning.

W próbie wszystkie 10 mecze María Pry ma 50% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy