Marian Süttö — statystyki trenerskie

Jaki jest następny mecz zawodnika Marian Süttö?

Następny mecz zawodnika Marian Süttö to spotkanie z MŠK Senec w rozgrywkach 3. Liga, 16.10, godz. 13:30 (czas Brasília).

Porównaj Marian Süttö z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Marian Süttö z

Obserwuj Marian Süttö

Zapisz Marian Süttö na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Marian Süttö

Marian Süttö

60% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
Marian Süttö

Marian Süttö

Trener
10 mecze
Z
Z
R
P
P
Marian Süttö

Statystyki - Marian Süttö

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa6
Remisy1
Porażki3
Procent zwycięstw60.0%
Gole strzelone na mecz2.10
Gole
Gole strzelone na mecz2.10
Gole stracone na mecz2.00
Różnica goli na mecz0.10
Procent czystych kont40.0%
Procent bez zdobytego gola10.0%
Obie drużyny strzeliły60.0%
Kartki i faule
Żółte kartki na mecz1.80
Łączna liczba kartek na mecz1.80

Podsumowanie - Marian Süttö

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
6 (60.0%)
Remisy
1 (10.0%)
Porażki
3 (30.0%)
Punkty/mecz
1.90

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
4.10
Średnia goli strzelonych
2.10
Średnia goli straconych
2.00
Różnica goli
1

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
50.0%
70.0%
Punkty/mecz
1.80
2.30
Gole strzelone/mecz
2.10
1.90

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
1.80
Średnia czerwonych kartek
0.00
Średnia kartek łącznie
1.80
Średnia fauli łącznie
0.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 61.1%
Na wyjeździe: 38.9%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
80.0%
20.0%
2.5
70.0%
30.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
60.0%
40.0%
2.5
20.0%
80.0%
3.5
10.0%
90.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
60.0%
40.0%
1.5
40.0%
60.0%
2.5
40.0%
60.0%

Marian Süttö — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Marian Süttö: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 6; remisy 1; porażki 3; gole strzelone 21; gole stracone 20.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 60; średnia gole 2.1; średnia gole stracone 2; odsetek czystych kont 40.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 2; ostatnie remisy 1; ostatnie porażki 2; ostatnie gole strzelone 8.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 60; gość odsetek zwycięstwa 60; gospodarz średnia gole 2.8; gość średnia gole 1.4.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 60; odsetek porażki 30; odsetek remisy 10.

Najnowsze mecze trenera Marian Süttö

Jaki bilans ma Marian Süttö w klubie FKM Nové Zámky?

Marian Süttö prowadzi FKM Nové Zámky. W analizowanym okresie, od 18.08.2026 bilans to 6W-1R-3P (60% zwycięstw, 1,90 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie FKM Nové Zámky.

W próbie wszystkie 10 mecze Marian Süttö ma 60% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy