Mario Romac — statystyki trenerskie

Jaki jest następny mecz zawodnika Mario Romac?

Następny mecz zawodnika Mario Romac to spotkanie z Treibach w rozgrywkach Regionalliga Süd, 16.10, godz. 14:00 (czas Brasília).

Porównaj Mario Romac z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Mario Romac z

Obserwuj Mario Romac

Zapisz Mario Romac na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Mario Romac

Mario Romac

10% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
Mario Romac

Mario Romac

Trener
10 mecze
P
P
Z
R
P
Mario Romac

Statystyki - Mario Romac

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa1
Remisy4
Porażki5
Procent zwycięstw10.0%
Gole strzelone na mecz0.80
Gole
Gole strzelone na mecz0.80
Gole stracone na mecz2.20
Różnica goli na mecz-1.40
Procent czystych kont20.0%
Procent bez zdobytego gola40.0%
Obie drużyny strzeliły50.0%
Kartki i faule
Żółte kartki na mecz1.00
Czerwone kartki na mecz0.10
Łączna liczba kartek na mecz1.10

Podsumowanie - Mario Romac

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
1 (10.0%)
Remisy
4 (40.0%)
Porażki
5 (50.0%)
Punkty/mecz
0.70

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
3.00
Średnia goli strzelonych
0.80
Średnia goli straconych
2.20
Różnica goli
-14

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
30.0%
10.0%
Punkty/mecz
1.20
0.70
Gole strzelone/mecz
1.50
1.20

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
1.00
Średnia czerwonych kartek
0.10
Średnia kartek łącznie
1.10
Średnia fauli łącznie
0.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 40.0%
Na wyjeździe: 60.0%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
80.0%
20.0%
2.5
60.0%
40.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
60.0%
40.0%
1.5
20.0%
80.0%
2.5
0.0%
100.0%
3.5
0.0%
100.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
80.0%
20.0%
1.5
70.0%
30.0%
2.5
30.0%
70.0%

Mario Romac — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Mario Romac: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 1; remisy 4; porażki 5; gole strzelone 8; gole stracone 22.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 10; średnia gole 0.8; średnia gole stracone 2.2; odsetek czystych kont 20.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 1; ostatnie remisy 1; ostatnie porażki 3; ostatnie gole strzelone 5.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): odsetek zwycięstwa 10; odsetek remisy 40.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 10; odsetek porażki 50; odsetek remisy 40.

Najnowsze mecze trenera Mario Romac

Jaki bilans ma Mario Romac w klubie ATSV Wolfsberg?

Mario Romac prowadzi ATSV Wolfsberg. W analizowanym okresie, od 31.07.2026 bilans to 1W-4R-5P (10% zwycięstw, 0,70 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie ATSV Wolfsberg.

W próbie wszystkie 10 mecze Mario Romac ma 10% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy