Marisa Gomes — statystyki trenerskie

Porównaj Marisa Gomes z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Marisa Gomes z

Marisa Gomes

40% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
Marisa Gomes

Marisa Gomes

Trener
10 mecze
P
Z
R
P
R
Marisa Gomes

Statystyki - Marisa Gomes

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa4
Remisy4
Porażki2
Procent zwycięstw40.0%
Gole strzelone na mecz1.30
Gole
Gole strzelone na mecz1.30
Gole stracone na mecz0.80
Różnica goli na mecz0.50
Procent czystych kont50.0%
Procent bez zdobytego gola40.0%
Obie drużyny strzeliły30.0%
Kartki i faule
Żółte kartki na mecz2.30
Czerwone kartki na mecz0.20
Łączna liczba kartek na mecz2.50

Podsumowanie - Marisa Gomes

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
4 (40.0%)
Remisy
4 (40.0%)
Porażki
2 (20.0%)
Punkty/mecz
1.60

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
2.10
Średnia goli strzelonych
1.30
Średnia goli straconych
0.80
Różnica goli
5

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (9)
Zwycięstwa (%)
60.0%
44.4%
Punkty/mecz
2.20
1.56
Gole strzelone/mecz
2.30
1.33

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
2.30
Średnia czerwonych kartek
0.20
Średnia kartek łącznie
2.50
Średnia fauli łącznie
0.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 43.5%
Na wyjeździe: 56.5%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
80.0%
20.0%
1.5
70.0%
30.0%
2.5
40.0%
60.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
60.0%
40.0%
1.5
40.0%
60.0%
2.5
30.0%
70.0%
3.5
0.0%
100.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
50.0%
50.0%
1.5
30.0%
70.0%
2.5
0.0%
100.0%

Marisa Gomes — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Marisa Gomes: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 4; remisy 4; porażki 2; gole strzelone 13; gole stracone 8.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 40; średnia gole 1.3; średnia gole stracone 0.8; odsetek czystych kont 50.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 1; ostatnie remisy 2; ostatnie porażki 2; ostatnie gole strzelone 3.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 50; gość odsetek zwycięstwa 25; gospodarz średnia gole 2; gość średnia gole 0.25.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 40; odsetek porażki 20; odsetek remisy 40.

Najnowsze mecze trenera Marisa Gomes

Jaki bilans ma Marisa Gomes w klubie Portugal U20?

Marisa Gomes prowadzi Portugal U20. W analizowanym okresie, od 07.09.2026 bilans to 1W-1R-2P (25% zwycięstw, 1,00 pkt/mecz) w 4 meczach w klubie Portugal U20.

W próbie wszystkie 10 mecze Marisa Gomes ma 40% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy