Marko Savic — statystyki trenerskie

Jaki jest następny mecz zawodnika Marko Savic?

Następny mecz zawodnika Marko Savic to spotkanie z Proleter Šabac w rozgrywkach Međuopštinska Liga Mačva, 18.10, godz. 10:00 (czas Brasília).

Porównaj Marko Savic z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Marko Savic z

Obserwuj Marko Savic

Zapisz Marko Savic na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Marko Savic

Marko Savic

50% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
M

Marko Savic

Trener
10 mecze
Z
P
Z
Z
R

Statystyki - Marko Savic

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa5
Remisy1
Porażki4
Procent zwycięstw50.0%
Gole strzelone na mecz2.44
Gole
Gole strzelone na mecz2.44
Gole stracone na mecz1.22
Różnica goli na mecz1.22
Procent czystych kont40.0%
Procent bez zdobytego gola30.0%
Obie drużyny strzeliły30.0%

Podsumowanie - Marko Savic

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
5 (50.0%)
Remisy
1 (10.0%)
Porażki
4 (40.0%)
Punkty/mecz
1.60

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
3.66
Średnia goli strzelonych
2.44
Średnia goli straconych
1.22
Różnica goli
11

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
60.0%
20.0%
Punkty/mecz
1.90
0.70
Gole strzelone/mecz
2.10
1.30

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
0.00
Średnia czerwonych kartek
0.00
Średnia kartek łącznie
0.00
Średnia fauli łącznie
0.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
80.0%
20.0%
1.5
80.0%
20.0%
2.5
60.0%
40.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
60.0%
40.0%
1.5
60.0%
40.0%
2.5
50.0%
50.0%
3.5
30.0%
70.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
50.0%
50.0%
1.5
50.0%
50.0%
2.5
10.0%
90.0%

Marko Savic — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Marko Savic: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 5; remisy 1; porażki 4; gole strzelone 22; gole stracone 11.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 50; średnia gole 2.44; średnia gole stracone 1.22; odsetek czystych kont 40.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 3; ostatnie remisy 1; ostatnie porażki 1; ostatnie gole strzelone 13.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 60; gość odsetek zwycięstwa 40; gospodarz średnia gole 3.25; gość średnia gole 1.8.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 50; odsetek porażki 40; odsetek remisy 10.

Najnowsze mecze trenera Marko Savic

Jaki bilans ma Marko Savic w klubie FK Jedinstvo Štitar?

Marko Savic prowadzi FK Jedinstvo Štitar. W analizowanym okresie, od 16.11.2025 bilans to 5W-1R-4P (50% zwycięstw, 1,60 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie FK Jedinstvo Štitar.

W próbie wszystkie 10 mecze Marko Savic ma 50% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy