Marti Cifuentes — statystyki trenerskie

Jaki jest następny mecz zawodnika Marti Cifuentes?

Następny mecz zawodnika Marti Cifuentes to spotkanie z LA Galaxy w rozgrywkach MLS, 14.10, godz. 23:30 (czas Brasília).

Porównaj Marti Cifuentes z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Marti Cifuentes z

Obserwuj Marti Cifuentes

Zapisz Marti Cifuentes na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Marti Cifuentes

Marti Cifuentes

20% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
Marti Cifuentes

Marti Cifuentes

Trener
10 mecze
R
P
P
P
R
Marti Cifuentes

Statystyki - Marti Cifuentes

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa2
Remisy2
Porażki6
Procent zwycięstw20.0%
Gole strzelone na mecz1.80
Gole
Gole strzelone na mecz1.80
Gole stracone na mecz2.30
Różnica goli na mecz-0.50
Procent bez zdobytego gola10.0%
Obie drużyny strzeliły90.0%
Kartki i faule
Żółte kartki na mecz3.90
Łączna liczba kartek na mecz3.90
Popełnione faule na mecz24.70

Podsumowanie - Marti Cifuentes

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
2 (20.0%)
Remisy
2 (20.0%)
Porażki
6 (60.0%)
Punkty/mecz
0.80

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
4.10
Średnia goli strzelonych
1.80
Średnia goli straconych
2.30
Różnica goli
-5

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
60.0%
30.0%
Punkty/mecz
1.90
1.10
Gole strzelone/mecz
2.40
1.60

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
3.90
Średnia czerwonych kartek
0.00
Średnia kartek łącznie
3.90
Średnia fauli łącznie
24.70

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 43.6%
Na wyjeździe: 56.4%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 51.0%
Na wyjeździe: 49.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100.0%
0.0%
1.5
90.0%
10.0%
2.5
90.0%
10.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
40.0%
60.0%
2.5
30.0%
70.0%
3.5
10.0%
90.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100.0%
0.0%
1.5
80.0%
20.0%
2.5
40.0%
60.0%

Marti Cifuentes — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Marti Cifuentes: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 2; remisy 2; porażki 6; gole strzelone 18; gole stracone 23.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 20; średnia gole 1.8.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie gole strzelone 7; ostatnie gole stracone 11.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): odsetek zwycięstwa 20; odsetek remisy 20.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 20; odsetek porażki 60; odsetek remisy 20.

Najnowsze mecze trenera Marti Cifuentes

Jaki bilans ma Marti Cifuentes w klubie Portland Timbers?

Marti Cifuentes prowadzi Portland Timbers. W analizowanym okresie, od 09.08.2026 bilans to 2W-2R-6P (20% zwycięstw, 0,80 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie Portland Timbers.

W próbie wszystkie 10 mecze Marti Cifuentes ma 20% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy