Nandinho — statystyki trenerskie

Jaki jest następny mecz zawodnika Nandinho?

Następny mecz zawodnika Nandinho to spotkanie z Malkiya Club w rozgrywkach Bahraini Premier League, 18.10, godz. 13:00 (czas Brasília).

Porównaj Nandinho z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Nandinho z

Obserwuj Nandinho

Zapisz Nandinho na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Nandinho

Nandinho

80% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
Nandinho

Nandinho

Trener
10 mecze
R
Z
P
Z
Z
Nandinho

Statystyki - Nandinho

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa8
Remisy1
Porażki1
Procent zwycięstw80.0%
Gole strzelone na mecz1.90
Gole
Gole strzelone na mecz1.90
Gole stracone na mecz0.80
Różnica goli na mecz1.10
Procent czystych kont30.0%
Procent bez zdobytego gola10.0%
Obie drużyny strzeliły60.0%
Kartki i faule
Żółte kartki na mecz0.40
Czerwone kartki na mecz0.10
Łączna liczba kartek na mecz0.50
Popełnione faule na mecz5.60

Podsumowanie - Nandinho

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
8 (80.0%)
Remisy
1 (10.0%)
Porażki
1 (10.0%)
Punkty/mecz
2.50

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
2.70
Średnia goli strzelonych
1.90
Średnia goli straconych
0.80
Różnica goli
11

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
100.0%
50.0%
Punkty/mecz
3.00
1.80
Gole strzelone/mecz
3.50
2.00

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
0.40
Średnia czerwonych kartek
0.10
Średnia kartek łącznie
0.50
Średnia fauli łącznie
5.60

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 75.0%
Na wyjeździe: 25.0%
Czerwone kartki
U siebie: 100.0%
Na wyjeździe: 0.0%
Faule
U siebie: 60.7%
Na wyjeździe: 39.3%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100.0%
0.0%
1.5
70.0%
30.0%
2.5
70.0%
30.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
70.0%
30.0%
2.5
30.0%
70.0%
3.5
0.0%
100.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
70.0%
30.0%
1.5
10.0%
90.0%
2.5
0.0%
100.0%

Nandinho — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Nandinho: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 8; remisy 1; porażki 1; gole strzelone 19; gole stracone 8.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 80; średnia gole 1.9; średnia gole stracone 0.8; odsetek czystych kont 30.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 3; ostatnie remisy 1; ostatnie porażki 1; ostatnie gole strzelone 10.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 100; gość odsetek zwycięstwa 60; gospodarz średnia gole 2.2; gość średnia gole 1.6.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 80; odsetek porażki 10; odsetek remisy 10.

Najnowsze mecze trenera Nandinho

Jaki bilans ma Nandinho w klubie Al-Muharraq?

Nandinho prowadzi Al-Muharraq. W analizowanym okresie, od 03.04.2026 bilans to 8W-1R-1P (80% zwycięstw, 2,50 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie Al-Muharraq.

W próbie wszystkie 10 mecze Nandinho ma 80% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy