Nir Berkovich — statystyki trenerskie

Jaki jest następny mecz zawodnika Nir Berkovich?

Następny mecz zawodnika Nir Berkovich to spotkanie z Bnei Yehuda Tel Aviv w rozgrywkach Israel National League, 19.10, godz. 13:00 (czas Brasília).

Porównaj Nir Berkovich z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Nir Berkovich z

Obserwuj Nir Berkovich

Zapisz Nir Berkovich na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Nir Berkovich

Nir Berkovich

50% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
Nir Berkovich

Nir Berkovich

Trener
10 mecze
P
Z
P
Z
P
Nir Berkovich

Statystyki - Nir Berkovich

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa5
Remisy0
Porażki5
Procent zwycięstw50.0%
Gole strzelone na mecz1.80
Gole
Gole strzelone na mecz1.80
Gole stracone na mecz1.70
Różnica goli na mecz0.10
Procent czystych kont10.0%
Procent bez zdobytego gola20.0%
Obie drużyny strzeliły70.0%
Kartki i faule
Żółte kartki na mecz3.10
Czerwone kartki na mecz0.70
Łączna liczba kartek na mecz3.80

Podsumowanie - Nir Berkovich

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
5 (50.0%)
Remisy
0 (0.0%)
Porażki
5 (50.0%)
Punkty/mecz
1.50

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
3.50
Średnia goli strzelonych
1.80
Średnia goli straconych
1.70
Różnica goli
1

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
50.0%
30.0%
Punkty/mecz
1.60
1.20
Gole strzelone/mecz
1.70
1.40

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
3.10
Średnia czerwonych kartek
0.70
Średnia kartek łącznie
3.80
Średnia fauli łącznie
0.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 29.0%
Na wyjeździe: 71.0%
Czerwone kartki
U siebie: 71.4%
Na wyjeździe: 28.6%
Faule
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100.0%
0.0%
1.5
90.0%
10.0%
2.5
70.0%
30.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
80.0%
20.0%
1.5
60.0%
40.0%
2.5
30.0%
70.0%
3.5
10.0%
90.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
40.0%
60.0%
2.5
20.0%
80.0%

Nir Berkovich — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Nir Berkovich: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 5; porażki 5; gole strzelone 18.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 50; średnia gole 1.8; średnia gole stracone 1.7; odsetek czystych kont 10.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 2; ostatnie porażki 3.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 60; gość odsetek zwycięstwa 40; gospodarz średnia gole 2; gość średnia gole 1.6.

Najnowsze mecze trenera Nir Berkovich

Jaki bilans ma Nir Berkovich w klubie Hapoel Raanana?

Nir Berkovich prowadzi Hapoel Raanana. W analizowanym okresie, od 30.07.2026 bilans to 5W-0R-5P (50% zwycięstw, 1,50 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie Hapoel Raanana.

W próbie wszystkie 10 mecze Nir Berkovich ma 50% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy