Noh Rahman — statystyki trenerskie

Jaki jest następny mecz zawodnika Noh Rahman?

Następny mecz zawodnika Noh Rahman to spotkanie z Young Lions w rozgrywkach Singapore Premier League, 18.10, godz. 08:30 (czas Brasília).

Porównaj Noh Rahman z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Noh Rahman z

Obserwuj Noh Rahman

Zapisz Noh Rahman na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Noh Rahman

Noh Rahman

70% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
Noh Rahman

Noh Rahman

Trener
10 mecze
Z
Z
Z
P
Z
Noh Rahman

Statystyki - Noh Rahman

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa7
Remisy0
Porażki3
Procent zwycięstw70.0%
Gole strzelone na mecz3.20
Gole
Gole strzelone na mecz3.20
Gole stracone na mecz1.90
Różnica goli na mecz1.30
Procent czystych kont10.0%
Procent bez zdobytego gola10.0%
Obie drużyny strzeliły80.0%
Kartki i faule
Żółte kartki na mecz1.10
Czerwone kartki na mecz0.10
Łączna liczba kartek na mecz1.20
Popełnione faule na mecz9.80

Podsumowanie - Noh Rahman

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
7 (70.0%)
Remisy
0 (0.0%)
Porażki
3 (30.0%)
Punkty/mecz
2.10

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
5.10
Średnia goli strzelonych
3.20
Średnia goli straconych
1.90
Różnica goli
13

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
90.0%
50.0%
Punkty/mecz
2.80
1.60
Gole strzelone/mecz
3.70
1.90

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
1.10
Średnia czerwonych kartek
0.10
Średnia kartek łącznie
1.20
Średnia fauli łącznie
9.80

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 54.5%
Na wyjeździe: 45.5%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 52.0%
Na wyjeździe: 48.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100.0%
0.0%
1.5
100.0%
0.0%
2.5
90.0%
10.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
80.0%
20.0%
2.5
50.0%
50.0%
3.5
30.0%
70.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
40.0%
60.0%
2.5
30.0%
70.0%

Noh Rahman — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Noh Rahman: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 7; porażki 3; gole strzelone 32.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 70; średnia gole 3.2; średnia gole stracone 1.9; odsetek czystych kont 10.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 4; ostatnie porażki 1.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 100; gość odsetek zwycięstwa 40; gospodarz średnia gole 4.6; gość średnia gole 1.8.

Najnowsze mecze trenera Noh Rahman

Jaki bilans ma Noh Rahman w klubie Tampines Rovers?

Noh Rahman prowadzi Tampines Rovers. W analizowanym okresie, od 10.01.2026 bilans to 7W-0R-3P (70% zwycięstw, 2,10 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie Tampines Rovers.

W próbie wszystkie 10 mecze Noh Rahman ma 70% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy