Nouhoum Diané — statystyki trenerskie

Jaki jest następny mecz zawodnika Nouhoum Diané?

Następny mecz zawodnika Nouhoum Diané to spotkanie z Al-Merrikh w rozgrywkach CAF Champions League, 18.10, godz. 13:00 (czas Brasília).

Porównaj Nouhoum Diané z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Nouhoum Diané z

Obserwuj Nouhoum Diané

Zapisz Nouhoum Diané na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Nouhoum Diané

Nouhoum Diané

40% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
Nouhoum Diané

Nouhoum Diané

Trener
10 mecze
Z
P
P
R
Z
Nouhoum Diané

Statystyki - Nouhoum Diané

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa4
Remisy2
Porażki4
Procent zwycięstw40.0%
Gole strzelone na mecz1.40
Gole
Gole strzelone na mecz1.40
Gole stracone na mecz1.00
Różnica goli na mecz0.40
Procent czystych kont30.0%
Procent bez zdobytego gola30.0%
Obie drużyny strzeliły40.0%

Podsumowanie - Nouhoum Diané

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
4 (40.0%)
Remisy
2 (20.0%)
Porażki
4 (40.0%)
Punkty/mecz
1.40

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
2.40
Średnia goli strzelonych
1.40
Średnia goli straconych
1.00
Różnica goli
4

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
70.0%
40.0%
Punkty/mecz
2.30
1.30
Gole strzelone/mecz
1.70
1.40

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
0.00
Średnia czerwonych kartek
0.00
Średnia kartek łącznie
0.00
Średnia fauli łącznie
0.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100.0%
0.0%
1.5
70.0%
30.0%
2.5
40.0%
60.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
70.0%
30.0%
1.5
30.0%
70.0%
2.5
20.0%
80.0%
3.5
10.0%
90.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
70.0%
30.0%
1.5
20.0%
80.0%
2.5
10.0%
90.0%

Nouhoum Diané — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Nouhoum Diané: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 4; remisy 2; porażki 4; gole strzelone 14; gole stracone 10.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 40; średnia gole 1.4; średnia gole stracone 1; odsetek czystych kont 30.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 2; ostatnie remisy 1; ostatnie porażki 2; ostatnie gole strzelone 6.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 60; gość odsetek zwycięstwa 20; gospodarz średnia gole 1.6; gość średnia gole 1.2.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 40; odsetek porażki 40; odsetek remisy 20.

Najnowsze mecze trenera Nouhoum Diané

Jaki bilans ma Nouhoum Diané w klubie Horoya?

Nouhoum Diané prowadzi Horoya. W analizowanym okresie, od 19.06.2025 bilans to 4W-2R-4P (40% zwycięstw, 1,40 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie Horoya.

W próbie wszystkie 10 mecze Nouhoum Diané ma 40% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy