Paolo Quartuccio — statystyki trenerskie

Porównaj Paolo Quartuccio z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Paolo Quartuccio z

Paolo Quartuccio

20% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
Paolo Quartuccio

Paolo Quartuccio

Trener
10 mecze
Z
R
P
Z
R
Paolo Quartuccio

Statystyki - Paolo Quartuccio

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa2
Remisy4
Porażki4
Procent zwycięstw20.0%
Gole strzelone na mecz1.00
Gole
Gole strzelone na mecz1.00
Gole stracone na mecz0.70
Różnica goli na mecz0.30
Procent czystych kont50.0%
Procent bez zdobytego gola40.0%
Obie drużyny strzeliły50.0%

Podsumowanie - Paolo Quartuccio

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
2 (20.0%)
Remisy
4 (40.0%)
Porażki
4 (40.0%)
Punkty/mecz
1.00

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
1.70
Średnia goli strzelonych
1.00
Średnia goli straconych
0.70
Różnica goli
3

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
10.0%
20.0%
Punkty/mecz
0.80
0.80
Gole strzelone/mecz
0.80
1.20

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
0.00
Średnia czerwonych kartek
0.00
Średnia kartek łącznie
0.00
Średnia fauli łącznie
0.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
60.0%
40.0%
1.5
60.0%
40.0%
2.5
40.0%
60.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
60.0%
40.0%
1.5
30.0%
70.0%
2.5
10.0%
90.0%
3.5
0.0%
100.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
50.0%
50.0%
1.5
20.0%
80.0%
2.5
0.0%
100.0%

Paolo Quartuccio — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Paolo Quartuccio: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 2; remisy 4; porażki 4; gole strzelone 10; gole stracone 7.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 20; średnia gole 1; średnia gole stracone 0.7; odsetek czystych kont 50.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 2; ostatnie remisy 2; ostatnie porażki 1; ostatnie gole strzelone 9.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 20; gość odsetek zwycięstwa 20; gospodarz średnia gole 0.6; gość średnia gole 1.4.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 20; odsetek porażki 40; odsetek remisy 40.

Najnowsze mecze trenera Paolo Quartuccio

Jaki bilans ma Paolo Quartuccio w klubie Darfo Boario?

Paolo Quartuccio prowadzi Darfo Boario. W analizowanym okresie, od 08.03.2026 bilans to 2W-4R-4P (20% zwycięstw, 1,00 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie Darfo Boario.

W próbie wszystkie 10 mecze Paolo Quartuccio ma 20% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy