Paul Hafner — statystyki trenerskie

Jaki jest następny mecz zawodnika Paul Hafner?

Następny mecz zawodnika Paul Hafner to spotkanie z Wiener Viktoria w rozgrywkach Regionalliga Ost, 17.10, godz. 12:00 (czas Brasília).

Porównaj Paul Hafner z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Paul Hafner z

Obserwuj Paul Hafner

Zapisz Paul Hafner na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Paul Hafner

Paul Hafner

30% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
Paul Hafner

Paul Hafner

Trener
10 mecze
R
P
Z
P
P
Paul Hafner

Statystyki - Paul Hafner

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa3
Remisy2
Porażki5
Procent zwycięstw30.0%
Gole strzelone na mecz1.90
Gole
Gole strzelone na mecz1.90
Gole stracone na mecz2.10
Różnica goli na mecz-0.20
Procent czystych kont20.0%
Procent bez zdobytego gola10.0%
Obie drużyny strzeliły70.0%
Kartki i faule
Żółte kartki na mecz4.40
Czerwone kartki na mecz0.20
Łączna liczba kartek na mecz4.60

Podsumowanie - Paul Hafner

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
3 (30.0%)
Remisy
2 (20.0%)
Porażki
5 (50.0%)
Punkty/mecz
1.10

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
4.00
Średnia goli strzelonych
1.90
Średnia goli straconych
2.10
Różnica goli
-2

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
40.0%
40.0%
Punkty/mecz
1.50
1.50
Gole strzelone/mecz
2.00
1.60

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
4.40
Średnia czerwonych kartek
0.20
Średnia kartek łącznie
4.60
Średnia fauli łącznie
0.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 52.3%
Na wyjeździe: 47.7%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100.0%
0.0%
1.5
70.0%
30.0%
2.5
50.0%
50.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
20.0%
80.0%
2.5
20.0%
80.0%
3.5
20.0%
80.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
80.0%
20.0%
1.5
40.0%
60.0%
2.5
40.0%
60.0%

Paul Hafner — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Paul Hafner: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 3; remisy 2; porażki 5; gole strzelone 19; gole stracone 21.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 30; średnia gole 1.9; średnia gole stracone 2.1; odsetek czystych kont 20.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 1; ostatnie remisy 1; ostatnie porażki 3; ostatnie gole strzelone 4.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 33.3; gość odsetek zwycięstwa 25; gospodarz średnia gole 2.67; gość średnia gole 0.75.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 30; odsetek porażki 50; odsetek remisy 20.

Najnowsze mecze trenera Paul Hafner

Jaki bilans ma Paul Hafner w klubie ESV Parndorf?

Paul Hafner prowadzi ESV Parndorf. W analizowanym okresie, od 07.08.2026 bilans to 3W-2R-5P (30% zwycięstw, 1,10 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie ESV Parndorf.

W próbie wszystkie 10 mecze Paul Hafner ma 30% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy