Pema Dorji — statystyki trenerskie

Jaki jest następny mecz zawodnika Pema Dorji?

Następny mecz zawodnika Pema Dorji to spotkanie z Bangladesh w rozgrywkach SAFF Championship, 05.11, godz. 11:00 (czas Brasília).

Porównaj Pema Dorji z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Pema Dorji z

Obserwuj Pema Dorji

Zapisz Pema Dorji na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Pema Dorji

Pema Dorji

13% zwycięstw

ostatnie 8 meczów
Pema Dorji

Pema Dorji

Trener
8 mecze
Z
P
P
P
P
Pema Dorji

Statystyki - Pema Dorji

Wszystkie 8 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze8
Zwycięstwa1
Remisy1
Porażki6
Procent zwycięstw12.5%
Gole strzelone na mecz0.63
Gole
Gole strzelone na mecz0.63
Gole stracone na mecz3.00
Różnica goli na mecz-2.38
Procent czystych kont12.5%
Procent bez zdobytego gola50.0%
Obie drużyny strzeliły50.0%
Kartki i faule
Żółte kartki na mecz1.13
Czerwone kartki na mecz0.13
Łączna liczba kartek na mecz1.25
Popełnione faule na mecz8.75

Podsumowanie - Pema Dorji

Prowadzone mecze
8
Zwycięstwa
1 (12.5%)
Remisy
1 (12.5%)
Porażki
6 (75.0%)
Punkty/mecz
0.50

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
3.63
Średnia goli strzelonych
0.63
Średnia goli straconych
3.00
Różnica goli
-19

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (3)
Na wyjeździe (5)
Zwycięstwa (%)
33.3%
0.0%
Punkty/mecz
1.33
0.00
Gole strzelone/mecz
0.67
0.60

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
1.13
Średnia czerwonych kartek
0.13
Średnia kartek łącznie
1.25
Średnia fauli łącznie
8.75

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 33.3%
Na wyjeździe: 66.7%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 54.3%
Na wyjeździe: 45.7%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
87.5%
12.5%
1.5
87.5%
12.5%
2.5
62.5%
37.5%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
50.0%
50.0%
1.5
12.5%
87.5%
2.5
0.0%
100.0%
3.5
0.0%
100.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
87.5%
12.5%
1.5
75.0%
25.0%
2.5
37.5%
62.5%

Pema Dorji — Statystyki

ostatnie 8 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Pema Dorji: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 1; remisy 1; porażki 6; gole strzelone 5; gole stracone 24.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 12.5; średnia gole 0.63; średnia gole stracone 3; odsetek czystych kont 12.5.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 1; ostatnie porażki 4.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): odsetek zwycięstwa 12.5; odsetek remisy 12.5.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 12.5; odsetek porażki 75; odsetek remisy 12.5.

Najnowsze mecze trenera Pema Dorji

Jaki bilans ma Pema Dorji w klubie Bhutan?

Pema Dorji prowadzi Bhutan. W analizowanym okresie, od 25.03.2025 bilans to 1W-1R-6P (13% zwycięstw, 0,50 pkt/mecz) w 8 meczach w klubie Bhutan.

W próbie wszystkie 8 mecze Pema Dorji ma 13% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy