Peter Hutton — statystyki trenerskie

Jaki jest następny mecz zawodnika Peter Hutton?

Następny mecz zawodnika Peter Hutton to spotkanie z Ards FC w rozgrywkach NIFL Championship, 16.10, godz. 15:45 (czas Brasília).

Porównaj Peter Hutton z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Peter Hutton z

Obserwuj Peter Hutton

Zapisz Peter Hutton na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Peter Hutton

Peter Hutton

50% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
Peter Hutton

Peter Hutton

Trener
10 mecze
R
Z
P
Z
Z
Peter Hutton

Statystyki - Peter Hutton

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa5
Remisy2
Porażki3
Procent zwycięstw50.0%
Gole strzelone na mecz1.80
Gole
Gole strzelone na mecz1.80
Gole stracone na mecz1.30
Różnica goli na mecz0.50
Procent czystych kont60.0%
Procent bez zdobytego gola30.0%
Obie drużyny strzeliły30.0%
Kartki i faule
Żółte kartki na mecz2.80
Czerwone kartki na mecz0.20
Łączna liczba kartek na mecz3.00

Podsumowanie - Peter Hutton

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
5 (50.0%)
Remisy
2 (20.0%)
Porażki
3 (30.0%)
Punkty/mecz
1.70

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
3.10
Średnia goli strzelonych
1.80
Średnia goli straconych
1.30
Różnica goli
5

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
40.0%
60.0%
Punkty/mecz
1.50
1.80
Gole strzelone/mecz
1.70
2.00

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
2.80
Średnia czerwonych kartek
0.20
Średnia kartek łącznie
3.00
Średnia fauli łącznie
0.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 35.7%
Na wyjeździe: 64.3%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
80.0%
20.0%
1.5
70.0%
30.0%
2.5
50.0%
50.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
70.0%
30.0%
1.5
40.0%
60.0%
2.5
20.0%
80.0%
3.5
20.0%
80.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
40.0%
60.0%
1.5
40.0%
60.0%
2.5
30.0%
70.0%

Peter Hutton — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Peter Hutton: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 5; remisy 2; porażki 3; gole strzelone 18; gole stracone 13.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 50; średnia gole 1.8; średnia gole stracone 1.3; odsetek czystych kont 60.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 3; ostatnie remisy 1; ostatnie porażki 1; ostatnie gole strzelone 13.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 33.3; gość odsetek zwycięstwa 75; gospodarz średnia gole 1.83; gość średnia gole 1.75.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 50; odsetek porażki 30; odsetek remisy 20.

Najnowsze mecze trenera Peter Hutton

Jaki bilans ma Peter Hutton w klubie Institute?

Peter Hutton prowadzi Institute. W analizowanym okresie, od 07.08.2026 bilans to 5W-2R-3P (50% zwycięstw, 1,70 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie Institute.

W próbie wszystkie 10 mecze Peter Hutton ma 50% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy