Ramin Binandeh — statystyki trenerskie

Porównaj Ramin Binandeh z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Ramin Binandeh z

Ramin Binandeh

10% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
R

Ramin Binandeh

Trener
10 mecze
R
P
P
P
P

Statystyki - Ramin Binandeh

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa1
Remisy2
Porażki7
Procent zwycięstw10.0%
Gole strzelone na mecz0.78
Gole
Gole strzelone na mecz0.78
Gole stracone na mecz1.22
Różnica goli na mecz-0.44
Procent czystych kont20.0%
Procent bez zdobytego gola40.0%
Obie drużyny strzeliły30.0%

Podsumowanie - Ramin Binandeh

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
1 (10.0%)
Remisy
2 (20.0%)
Porażki
7 (70.0%)
Punkty/mecz
0.50

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
2.00
Średnia goli strzelonych
0.78
Średnia goli straconych
1.22
Różnica goli
-4

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (5)
Na wyjeździe (6)
Zwycięstwa (%)
0.0%
16.7%
Punkty/mecz
0.00
0.83
Gole strzelone/mecz
0.60
0.83

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
0.00
Średnia czerwonych kartek
0.10
Średnia kartek łącznie
0.10
Średnia fauli łącznie
0.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Czerwone kartki
U siebie: 100.0%
Na wyjeździe: 0.0%
Faule
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
40.0%
60.0%
2.5
20.0%
80.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
50.0%
50.0%
1.5
20.0%
80.0%
2.5
0.0%
100.0%
3.5
0.0%
100.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
70.0%
30.0%
1.5
20.0%
80.0%
2.5
10.0%
90.0%

Ramin Binandeh — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Ramin Binandeh: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 1; remisy 2; porażki 7; gole strzelone 7; gole stracone 11.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 10; średnia gole 0.78; średnia gole stracone 1.22; odsetek czystych kont 20.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie gole strzelone 4; ostatnie gole stracone 4.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): odsetek zwycięstwa 10; odsetek remisy 20.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 10; odsetek porażki 70; odsetek remisy 20.

Najnowsze mecze trenera Ramin Binandeh

Jaki bilans ma Ramin Binandeh w klubie Vanchiglia 1915?

Ramin Binandeh prowadzi Vanchiglia 1915. W analizowanym okresie, od 25.01.2026 bilans to 1W-2R-7P (10% zwycięstw, 0,50 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie Vanchiglia 1915.

W próbie wszystkie 10 mecze Ramin Binandeh ma 10% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy