Richard Mulrooney — statystyki trenerskie

Porównaj Richard Mulrooney z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Richard Mulrooney z

Richard Mulrooney

40% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
R

Richard Mulrooney

Trener
10 mecze
Z
Z
R
P
R

Statystyki - Richard Mulrooney

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa4
Remisy4
Porażki2
Procent zwycięstw40.0%
Gole strzelone na mecz2.20
Gole
Gole strzelone na mecz2.20
Gole stracone na mecz1.50
Różnica goli na mecz0.70
Procent czystych kont10.0%
Procent bez zdobytego gola20.0%
Obie drużyny strzeliły70.0%

Podsumowanie - Richard Mulrooney

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
4 (40.0%)
Remisy
4 (40.0%)
Porażki
2 (20.0%)
Punkty/mecz
1.60

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
3.70
Średnia goli strzelonych
2.20
Średnia goli straconych
1.50
Różnica goli
7

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
40.0%
30.0%
Punkty/mecz
1.40
1.10
Gole strzelone/mecz
2.10
1.60

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
0.00
Średnia czerwonych kartek
0.00
Średnia kartek łącznie
0.00
Średnia fauli łącznie
0.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100.0%
0.0%
1.5
90.0%
10.0%
2.5
70.0%
30.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
80.0%
20.0%
1.5
70.0%
30.0%
2.5
40.0%
60.0%
3.5
20.0%
80.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
50.0%
50.0%
2.5
10.0%
90.0%

Richard Mulrooney — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Richard Mulrooney: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 4; remisy 4; porażki 2; gole strzelone 22; gole stracone 15.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 40; średnia gole 2.2; średnia gole stracone 1.5; odsetek czystych kont 10.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 2; ostatnie remisy 2; ostatnie porażki 1; ostatnie gole strzelone 10.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 40; gość odsetek zwycięstwa 40; gospodarz średnia gole 2; gość średnia gole 2.4.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 40; odsetek porażki 20; odsetek remisy 40.

Najnowsze mecze trenera Richard Mulrooney

Jaki bilans ma Richard Mulrooney w klubie Memphis Tigers?

Richard Mulrooney prowadzi Memphis Tigers. W analizowanym okresie, od 28.08.2026 bilans to 4W-4R-2P (40% zwycięstw, 1,60 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie Memphis Tigers.

W próbie wszystkie 10 mecze Richard Mulrooney ma 40% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy