Rubén Ventura — statystyki trenerskie

Jaki jest następny mecz zawodnika Rubén Ventura?

Następny mecz zawodnika Rubén Ventura to spotkanie z CD Lousanense w rozgrywkach A.F. Coimbra Elite, 18.10, godz. 11:00 (czas Brasília).

Porównaj Rubén Ventura z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Rubén Ventura z

Obserwuj Rubén Ventura

Zapisz Rubén Ventura na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Rubén Ventura

Rubén Ventura

10% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
R

Rubén Ventura

Trener
10 mecze
P
Z
P
P
P

Statystyki - Rubén Ventura

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa1
Remisy0
Porażki9
Procent zwycięstw10.0%
Gole strzelone na mecz1.56
Gole
Gole strzelone na mecz1.56
Gole stracone na mecz1.44
Różnica goli na mecz0.11
Procent czystych kont40.0%
Procent bez zdobytego gola20.0%
Obie drużyny strzeliły30.0%

Podsumowanie - Rubén Ventura

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
1 (10.0%)
Remisy
0 (0.0%)
Porażki
9 (90.0%)
Punkty/mecz
0.30

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
3.00
Średnia goli strzelonych
1.56
Średnia goli straconych
1.44
Różnica goli
1

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
20.0%
20.0%
Punkty/mecz
0.80
0.60
Gole strzelone/mecz
1.30
1.40

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
0.00
Średnia czerwonych kartek
0.00
Średnia kartek łącznie
0.00
Średnia fauli łącznie
0.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
80.0%
20.0%
2.5
60.0%
40.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
70.0%
30.0%
1.5
40.0%
60.0%
2.5
30.0%
70.0%
3.5
0.0%
100.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
50.0%
50.0%
1.5
40.0%
60.0%
2.5
20.0%
80.0%

Rubén Ventura — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Rubén Ventura: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 1; porażki 9; gole strzelone 14.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 10; średnia gole 1.56; średnia gole stracone 1.44; odsetek czystych kont 40.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 1; ostatnie porażki 4.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gole strzelone 14; gole stracone 13.

Najnowsze mecze trenera Rubén Ventura

Jaki bilans ma Rubén Ventura w klubie Esperança AC?

Rubén Ventura prowadzi Esperança AC. W analizowanym okresie, od 01.03.2026 bilans to 1W-0R-9P (10% zwycięstw, 0,30 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie Esperança AC.

W próbie wszystkie 10 mecze Rubén Ventura ma 10% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy