Rui Pinto — statystyki trenerskie

Jaki jest następny mecz zawodnika Rui Pinto?

Następny mecz zawodnika Rui Pinto to spotkanie z Sport Faro e Benfica w rozgrywkach A.F. Algarve - 2ª Liga, 17.10, godz. 14:00 (czas Brasília).

Porównaj Rui Pinto z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Rui Pinto z

Obserwuj Rui Pinto

Zapisz Rui Pinto na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Rui Pinto

Rui Pinto

50% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
R

Rui Pinto

Trener
10 mecze
Z
Z
Z
Z
Z

Statystyki - Rui Pinto

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa5
Remisy0
Porażki5
Procent zwycięstw50.0%
Gole strzelone na mecz1.80
Gole
Gole strzelone na mecz1.80
Gole stracone na mecz1.00
Różnica goli na mecz0.80
Procent czystych kont50.0%
Procent bez zdobytego gola30.0%
Obie drużyny strzeliły30.0%

Podsumowanie - Rui Pinto

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
5 (50.0%)
Remisy
0 (0.0%)
Porażki
5 (50.0%)
Punkty/mecz
1.50

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
2.80
Średnia goli strzelonych
1.80
Średnia goli straconych
1.00
Różnica goli
8

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (8)
Na wyjeździe (7)
Zwycięstwa (%)
50.0%
28.6%
Punkty/mecz
1.63
1.14
Gole strzelone/mecz
2.00
1.14

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
0.00
Średnia czerwonych kartek
0.00
Średnia kartek łącznie
0.00
Średnia fauli łącznie
0.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
90.0%
10.0%
2.5
50.0%
50.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
70.0%
30.0%
1.5
60.0%
40.0%
2.5
30.0%
70.0%
3.5
20.0%
80.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
50.0%
50.0%
1.5
40.0%
60.0%
2.5
10.0%
90.0%

Rui Pinto — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Rui Pinto: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 5; porażki 5; gole strzelone 18.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 50; średnia gole 1.8; średnia gole stracone 1; odsetek czystych kont 50.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 5.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 50; gość odsetek zwycięstwa 50; gospodarz średnia gole 2.17; gość średnia gole 1.25.

Najnowsze mecze trenera Rui Pinto

Jaki bilans ma Rui Pinto w klubie UDR Sambrasense?

Rui Pinto prowadzi UDR Sambrasense. W analizowanym okresie, od 21.02.2026 bilans to 5W-0R-5P (50% zwycięstw, 1,50 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie UDR Sambrasense.

W próbie wszystkie 10 mecze Rui Pinto ma 50% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy