Samuel Horozovic — statystyki trenerskie

Jaki jest następny mecz zawodnika Samuel Horozovic?

Następny mecz zawodnika Samuel Horozovic to spotkanie z FC Hertha Wiesbach w rozgrywkach Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar, 17.10, godz. 10:30 (czas Brasília).

Porównaj Samuel Horozovic z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Samuel Horozovic z

Obserwuj Samuel Horozovic

Zapisz Samuel Horozovic na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Samuel Horozovic

Samuel Horozovic

30% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
S

Samuel Horozovic

Trener
10 mecze
Z
P
P
P
P

Statystyki - Samuel Horozovic

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa3
Remisy0
Porażki7
Procent zwycięstw30.0%
Gole strzelone na mecz1.10
Gole
Gole strzelone na mecz1.10
Gole stracone na mecz2.90
Różnica goli na mecz-1.80
Procent czystych kont20.0%
Procent bez zdobytego gola40.0%
Obie drużyny strzeliły40.0%

Podsumowanie - Samuel Horozovic

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
3 (30.0%)
Remisy
0 (0.0%)
Porażki
7 (70.0%)
Punkty/mecz
0.90

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
4.00
Średnia goli strzelonych
1.10
Średnia goli straconych
2.90
Różnica goli
-18

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
50.0%
20.0%
Punkty/mecz
1.50
0.80
Gole strzelone/mecz
1.90
1.20

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
0.00
Średnia czerwonych kartek
0.00
Średnia kartek łącznie
0.00
Średnia fauli łącznie
0.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100.0%
0.0%
1.5
100.0%
0.0%
2.5
90.0%
10.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
60.0%
40.0%
1.5
30.0%
70.0%
2.5
20.0%
80.0%
3.5
0.0%
100.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
80.0%
20.0%
1.5
70.0%
30.0%
2.5
50.0%
50.0%

Samuel Horozovic — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Samuel Horozovic: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 3; porażki 7; gole strzelone 11.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 30; średnia gole 1.1; średnia gole stracone 2.9; odsetek czystych kont 20.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 1; ostatnie porażki 4.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 20; gość odsetek zwycięstwa 40; gospodarz średnia gole 0.8; gość średnia gole 1.4.

Najnowsze mecze trenera Samuel Horozovic

Jaki bilans ma Samuel Horozovic w klubie TSV Schott Mainz?

Samuel Horozovic prowadzi TSV Schott Mainz. W analizowanym okresie, od 21.02.2026 bilans to 3W-0R-7P (30% zwycięstw, 0,90 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie TSV Schott Mainz.

W próbie wszystkie 10 mecze Samuel Horozovic ma 30% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy