Saša Rudan — statystyki trenerskie

Jaki jest następny mecz zawodnika Saša Rudan?

Następny mecz zawodnika Saša Rudan to spotkanie z NK Mladost Fažana w rozgrywkach 4. NL NS Rijeka, 24.10, godz. 10:30 (czas Brasília).

Porównaj Saša Rudan z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Saša Rudan z

Obserwuj Saša Rudan

Zapisz Saša Rudan na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Saša Rudan

Saša Rudan

0% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
S

Saša Rudan

Trener
10 mecze
P
P
P
P
P

Statystyki - Saša Rudan

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa0
Remisy0
Porażki10
Gole strzelone na mecz0.60
Gole stracone na mecz2.00
Gole
Gole strzelone na mecz0.60
Gole stracone na mecz2.00
Różnica goli na mecz-1.40
Procent czystych kont30.0%
Procent bez zdobytego gola60.0%
Obie drużyny strzeliły40.0%
Kartki i faule
Żółte kartki na mecz0.30
Czerwone kartki na mecz0.10
Łączna liczba kartek na mecz0.40

Podsumowanie - Saša Rudan

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
0 (0.0%)
Remisy
0 (0.0%)
Porażki
10 (100.0%)
Punkty/mecz
0.00

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
2.60
Średnia goli strzelonych
0.60
Średnia goli straconych
2.00
Różnica goli
-14

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (8)
Na wyjeździe (9)
Zwycięstwa (%)
0.0%
11.1%
Punkty/mecz
0.00
0.33
Gole strzelone/mecz
0.88
0.89

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
0.30
Średnia czerwonych kartek
0.10
Średnia kartek łącznie
0.40
Średnia fauli łącznie
0.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
70.0%
30.0%
1.5
70.0%
30.0%
2.5
50.0%
50.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
40.0%
60.0%
1.5
10.0%
90.0%
2.5
10.0%
90.0%
3.5
0.0%
100.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
70.0%
30.0%
1.5
50.0%
50.0%
2.5
30.0%
70.0%

Saša Rudan — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Saša Rudan: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): gole strzelone 6; gole stracone 20.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie gole strzelone 4; ostatnie gole stracone 7.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gole strzelone 6; gole stracone 20.

Najnowsze mecze trenera Saša Rudan

Jaki bilans ma Saša Rudan w klubie NK Medulin 1921?

Saša Rudan prowadzi NK Medulin 1921. W analizowanym okresie, od 16.05.2026 bilans to 0W-0R-10P (0% zwycięstw, 0,00 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie NK Medulin 1921.

W próbie wszystkie 10 mecze Saša Rudan ma 0% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy