Saša Stojadinović — statystyki trenerskie

Porównaj Saša Stojadinović z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Saša Stojadinović z

Saša Stojadinović

20% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
S

Saša Stojadinović

Trener
10 mecze
P
P
R
P
R

Statystyki - Saša Stojadinović

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa2
Remisy2
Porażki6
Procent zwycięstw20.0%
Gole strzelone na mecz1.00
Gole
Gole strzelone na mecz1.00
Gole stracone na mecz1.40
Różnica goli na mecz-0.40
Procent czystych kont20.0%
Procent bez zdobytego gola40.0%
Obie drużyny strzeliły50.0%

Podsumowanie - Saša Stojadinović

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
2 (20.0%)
Remisy
2 (20.0%)
Porażki
6 (60.0%)
Punkty/mecz
0.80

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
2.40
Średnia goli strzelonych
1.00
Średnia goli straconych
1.40
Różnica goli
-4

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
60.0%
10.0%
Punkty/mecz
1.90
0.50
Gole strzelone/mecz
1.90
0.60

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
0.00
Średnia czerwonych kartek
0.00
Średnia kartek łącznie
0.00
Średnia fauli łącznie
0.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
80.0%
20.0%
2.5
50.0%
50.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
60.0%
40.0%
1.5
30.0%
70.0%
2.5
10.0%
90.0%
3.5
0.0%
100.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
80.0%
20.0%
1.5
40.0%
60.0%
2.5
20.0%
80.0%

Saša Stojadinović — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Saša Stojadinović: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 2; remisy 2; porażki 6; gole strzelone 10; gole stracone 14.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 20; średnia gole 1; średnia gole stracone 1.4; odsetek czystych kont 20.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie gole strzelone 2; ostatnie gole stracone 7.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): odsetek zwycięstwa 20; odsetek remisy 20.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 20; odsetek porażki 60; odsetek remisy 20.

Najnowsze mecze trenera Saša Stojadinović

Jaki bilans ma Saša Stojadinović w klubie FK T6 Nika?

Saša Stojadinović prowadzi FK T6 Nika. W analizowanym okresie, od 08.11.2025 bilans to 2W-2R-6P (20% zwycięstw, 0,80 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie FK T6 Nika.

W próbie wszystkie 10 mecze Saša Stojadinović ma 20% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy