Sergio Grilo — statystyki trenerskie

Jaki jest następny mecz zawodnika Sergio Grilo?

Następny mecz zawodnika Sergio Grilo to spotkanie z CD Lousanense w rozgrywkach A.F. Coimbra Elite, 18.10, godz. 11:00 (czas Brasília).

Porównaj Sergio Grilo z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Sergio Grilo z

Obserwuj Sergio Grilo

Zapisz Sergio Grilo na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Sergio Grilo

Sergio Grilo

30% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
Sergio Grilo

Sergio Grilo

Trener
10 mecze
R
P
Z
Z
P
Sergio Grilo

Statystyki - Sergio Grilo

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa3
Remisy3
Porażki4
Procent zwycięstw30.0%
Gole strzelone na mecz1.50
Gole
Gole strzelone na mecz1.50
Gole stracone na mecz1.00
Różnica goli na mecz0.50
Procent czystych kont40.0%
Procent bez zdobytego gola20.0%
Obie drużyny strzeliły50.0%

Podsumowanie - Sergio Grilo

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
3 (30.0%)
Remisy
3 (30.0%)
Porażki
4 (40.0%)
Punkty/mecz
1.20

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
2.50
Średnia goli strzelonych
1.50
Średnia goli straconych
1.00
Różnica goli
5

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (8)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
62.5%
40.0%
Punkty/mecz
1.88
1.60
Gole strzelone/mecz
2.13
1.60

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
0.00
Średnia czerwonych kartek
0.00
Średnia kartek łącznie
0.00
Średnia fauli łącznie
0.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
90.0%
10.0%
2.5
50.0%
50.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
80.0%
20.0%
1.5
50.0%
50.0%
2.5
10.0%
90.0%
3.5
10.0%
90.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
60.0%
40.0%
1.5
30.0%
70.0%
2.5
10.0%
90.0%

Sergio Grilo — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Sergio Grilo: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 3; remisy 3; porażki 4; gole strzelone 15; gole stracone 10.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 30; średnia gole 1.5; średnia gole stracone 1; odsetek czystych kont 40.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 2; ostatnie remisy 1; ostatnie porażki 2; ostatnie gole strzelone 8.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 50; gość odsetek zwycięstwa 16.7; gospodarz średnia gole 2; gość średnia gole 1.17.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 30; odsetek porażki 40; odsetek remisy 30.

Najnowsze mecze trenera Sergio Grilo

Jaki bilans ma Sergio Grilo w klubie UD Vila Nova de Anços?

Sergio Grilo prowadzi UD Vila Nova De Anços. W analizowanym okresie, od 30.11.2025 bilans to 3W-3R-4P (30% zwycięstw, 1,20 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie UD Vila Nova de Anços.

W próbie wszystkie 10 mecze Sergio Grilo ma 30% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy