Sinan Bayraktar — statystyki trenerskie

Jaki jest następny mecz zawodnika Sinan Bayraktar?

Następny mecz zawodnika Sinan Bayraktar to spotkanie z İskenderun A.Ş. w rozgrywkach Nesine 2. Lig, 18.10, godz. 08:30 (czas Brasília).

Porównaj Sinan Bayraktar z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Sinan Bayraktar z

Obserwuj Sinan Bayraktar

Zapisz Sinan Bayraktar na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Sinan Bayraktar

Sinan Bayraktar

50% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
Sinan Bayraktar

Sinan Bayraktar

Trener
10 mecze
Z
P
R
Z
P
Sinan Bayraktar

Statystyki - Sinan Bayraktar

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa5
Remisy1
Porażki4
Procent zwycięstw50.0%
Gole strzelone na mecz1.90
Gole
Gole strzelone na mecz1.90
Gole stracone na mecz1.10
Różnica goli na mecz0.80
Procent czystych kont40.0%
Procent bez zdobytego gola30.0%
Obie drużyny strzeliły30.0%
Kartki i faule
Żółte kartki na mecz0.40
Łączna liczba kartek na mecz0.40

Podsumowanie - Sinan Bayraktar

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
5 (50.0%)
Remisy
1 (10.0%)
Porażki
4 (40.0%)
Punkty/mecz
1.60

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
3.00
Średnia goli strzelonych
1.90
Średnia goli straconych
1.10
Różnica goli
8

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
50.0%
50.0%
Punkty/mecz
1.60
1.70
Gole strzelone/mecz
2.20
1.60

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
0.40
Średnia czerwonych kartek
0.00
Średnia kartek łącznie
0.40
Średnia fauli łącznie
0.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100.0%
0.0%
1.5
60.0%
40.0%
2.5
50.0%
50.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
70.0%
30.0%
1.5
50.0%
50.0%
2.5
40.0%
60.0%
3.5
10.0%
90.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
60.0%
40.0%
1.5
30.0%
70.0%
2.5
10.0%
90.0%

Sinan Bayraktar — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Sinan Bayraktar: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 5; remisy 1; porażki 4; gole strzelone 19; gole stracone 11.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 50; średnia gole 1.9; średnia gole stracone 1.1; odsetek czystych kont 40.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 2; ostatnie remisy 1; ostatnie porażki 2; ostatnie gole strzelone 14.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 60; gość odsetek zwycięstwa 40; gospodarz średnia gole 2.6; gość średnia gole 1.2.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 50; odsetek porażki 40; odsetek remisy 10.

Najnowsze mecze trenera Sinan Bayraktar

Jaki bilans ma Sinan Bayraktar w klubie 52 Orduspor?

Sinan Bayraktar prowadzi 52 Orduspor. W analizowanym okresie, od 21.02.2026 bilans to 5W-1R-4P (50% zwycięstw, 1,60 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie 52 Orduspor.

W próbie wszystkie 10 mecze Sinan Bayraktar ma 50% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy