Stephane Dief — statystyki trenerskie

Jaki jest następny mecz zawodnika Stephane Dief?

Następny mecz zawodnika Stephane Dief to spotkanie z Aubagne FC w rozgrywkach National 1, 17.10, godz. 09:45 (czas Brasília).

Porównaj Stephane Dief z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Stephane Dief z

Obserwuj Stephane Dief

Zapisz Stephane Dief na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Stephane Dief

Stephane Dief

40% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
S

Stephane Dief

Trener
10 mecze
Z
Z
P
Z
P

Statystyki - Stephane Dief

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa4
Remisy2
Porażki4
Procent zwycięstw40.0%
Gole strzelone na mecz1.90
Gole
Gole strzelone na mecz1.90
Gole stracone na mecz1.00
Różnica goli na mecz0.90
Procent czystych kont30.0%
Procent bez zdobytego gola20.0%
Obie drużyny strzeliły50.0%
Kartki i faule
Żółte kartki na mecz3.30
Czerwone kartki na mecz0.10
Łączna liczba kartek na mecz3.40

Podsumowanie - Stephane Dief

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
4 (40.0%)
Remisy
2 (20.0%)
Porażki
4 (40.0%)
Punkty/mecz
1.40

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
2.90
Średnia goli strzelonych
1.90
Średnia goli straconych
1.00
Różnica goli
9

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
40.0%
30.0%
Punkty/mecz
1.60
1.10
Gole strzelone/mecz
1.50
1.40

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
3.30
Średnia czerwonych kartek
0.10
Średnia kartek łącznie
3.40
Średnia fauli łącznie
0.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 57.6%
Na wyjeździe: 42.4%
Czerwone kartki
U siebie: 100.0%
Na wyjeździe: 0.0%
Faule
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100.0%
0.0%
1.5
80.0%
20.0%
2.5
40.0%
60.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
80.0%
20.0%
1.5
30.0%
70.0%
2.5
20.0%
80.0%
3.5
20.0%
80.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
70.0%
30.0%
1.5
30.0%
70.0%
2.5
0.0%
100.0%

Stephane Dief — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Stephane Dief: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 4; remisy 2; porażki 4; gole strzelone 19; gole stracone 10.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 40; średnia gole 1.9; średnia gole stracone 1; odsetek czystych kont 30.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 3; ostatnie porażki 2.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 66.7; gość odsetek zwycięstwa 28.6; gospodarz średnia gole 2; gość średnia gole 1.86.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 40; odsetek porażki 40; odsetek remisy 20.

Najnowsze mecze trenera Stephane Dief

Jaki bilans ma Stephane Dief w klubie Le Puy Foot 43 Auvergne?

Stephane Dief prowadzi Le Puy Foot 43 Auvergne. W analizowanym okresie, od 11.07.2026 bilans to 4W-2R-4P (40% zwycięstw, 1,40 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie Le Puy Foot 43 Auvergne.

W próbie wszystkie 10 mecze Stephane Dief ma 40% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy