Sting Lopez — statystyki trenerskie

Jaki jest następny mecz zawodnika Sting Lopez?

Następny mecz zawodnika Sting Lopez to spotkanie z Deportivo Matagalpa FC w rozgrywkach Liga Primera de Nicaragua, 14.10, godz. 22:00 (czas Brasília).

Porównaj Sting Lopez z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Sting Lopez z

Obserwuj Sting Lopez

Zapisz Sting Lopez na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Sting Lopez

Sting Lopez

30% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
S

Sting Lopez

Trener
10 mecze
P
Z
R
R
P

Statystyki - Sting Lopez

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa3
Remisy3
Porażki4
Procent zwycięstw30.0%
Gole strzelone na mecz1.20
Gole
Gole strzelone na mecz1.20
Gole stracone na mecz1.70
Różnica goli na mecz-0.50
Procent czystych kont30.0%
Procent bez zdobytego gola50.0%
Obie drużyny strzeliły40.0%
Kartki i faule
Żółte kartki na mecz1.60
Łączna liczba kartek na mecz1.60

Podsumowanie - Sting Lopez

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
3 (30.0%)
Remisy
3 (30.0%)
Porażki
4 (40.0%)
Punkty/mecz
1.20

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
2.90
Średnia goli strzelonych
1.20
Średnia goli straconych
1.70
Różnica goli
-5

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
40.0%
10.0%
Punkty/mecz
1.40
0.70
Gole strzelone/mecz
1.20
1.00

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
1.60
Średnia czerwonych kartek
0.00
Średnia kartek łącznie
1.60
Średnia fauli łącznie
0.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
80.0%
20.0%
1.5
70.0%
30.0%
2.5
50.0%
50.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
50.0%
50.0%
1.5
40.0%
60.0%
2.5
20.0%
80.0%
3.5
10.0%
90.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
70.0%
30.0%
1.5
40.0%
60.0%
2.5
30.0%
70.0%

Sting Lopez — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Sting Lopez: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 3; remisy 3; porażki 4; gole strzelone 12; gole stracone 17.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 30; średnia gole 1.2; średnia gole stracone 1.7; odsetek czystych kont 30.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 1; ostatnie remisy 2; ostatnie porażki 2; ostatnie gole strzelone 7.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 33.3; gość odsetek zwycięstwa 25; gospodarz średnia gole 1.17; gość średnia gole 1.25.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 30; odsetek porażki 40; odsetek remisy 30.

Najnowsze mecze trenera Sting Lopez

Jaki bilans ma Sting Lopez w klubie Deportivo Walter Ferretti?

Sting Lopez prowadzi Deportivo Walter Ferretti. W analizowanym okresie, od 18.02.2026 bilans to 3W-3R-4P (30% zwycięstw, 1,20 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie Deportivo Walter Ferretti.

W próbie wszystkie 10 mecze Sting Lopez ma 30% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy