Emin Sulimani — statystyki trenerskie

Porównaj Emin Sulimani z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Emin Sulimani z

Emin Sulimani

30% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
Emin Sulimani

Emin Sulimani

Trener
10 mecze
P
P
P
Z
R
Emin Sulimani

Statystyki - Emin Sulimani

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa3
Remisy2
Porażki5
Procent zwycięstw30.0%
Gole strzelone na mecz1.10
Gole
Gole strzelone na mecz1.10
Gole stracone na mecz1.80
Różnica goli na mecz-0.70
Procent czystych kont20.0%
Procent bez zdobytego gola50.0%
Obie drużyny strzeliły40.0%
Kartki i faule
Żółte kartki na mecz2.80
Czerwone kartki na mecz0.10
Łączna liczba kartek na mecz2.90
Popełnione faule na mecz24.00

Podsumowanie - Emin Sulimani

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
3 (30.0%)
Remisy
2 (20.0%)
Porażki
5 (50.0%)
Punkty/mecz
1.10

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
2.90
Średnia goli strzelonych
1.10
Średnia goli straconych
1.80
Różnica goli
-7

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
30.0%
50.0%
Punkty/mecz
1.00
1.80
Gole strzelone/mecz
1.50
1.90

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
2.80
Średnia czerwonych kartek
0.10
Średnia kartek łącznie
2.90
Średnia fauli łącznie
24.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 57.1%
Na wyjeździe: 42.9%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 52.1%
Na wyjeździe: 47.9%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
80.0%
20.0%
2.5
60.0%
40.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
50.0%
50.0%
1.5
30.0%
70.0%
2.5
20.0%
80.0%
3.5
10.0%
90.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
80.0%
20.0%
1.5
50.0%
50.0%
2.5
40.0%
60.0%

Emin Sulimani — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Emin Sulimani: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 3; remisy 2; porażki 5; gole strzelone 11; gole stracone 18.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 30; średnia gole 1.1; średnia gole stracone 1.8; odsetek czystych kont 20.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 1; ostatnie remisy 1; ostatnie porażki 3; ostatnie gole strzelone 5.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 40; gość odsetek zwycięstwa 20; gospodarz średnia gole 1.4; gość średnia gole 0.8.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 30; odsetek porażki 50; odsetek remisy 20.

Najnowsze mecze trenera Emin Sulimani

Jaki bilans ma Emin Sulimani w klubie SV Stripfing?

Emin Sulimani prowadzi SV Stripfing. W analizowanym okresie, od 04.09.2025 bilans to 3W-2R-5P (30% zwycięstw, 1,10 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie SV Stripfing.

W próbie wszystkie 10 mecze Emin Sulimani ma 30% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy