Takuya Takagi — statystyki trenerskie

Porównaj Takuya Takagi z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Takuya Takagi z

Takuya Takagi

30% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
Takuya Takagi

Takuya Takagi

Trener
10 mecze
R
P
P
R
Z
Takuya Takagi

Statystyki - Takuya Takagi

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa3
Remisy3
Porażki4
Procent zwycięstw30.0%
Gole strzelone na mecz1.20
Gole
Gole strzelone na mecz1.20
Gole stracone na mecz1.60
Różnica goli na mecz-0.40
Procent czystych kont20.0%
Procent bez zdobytego gola20.0%
Obie drużyny strzeliły60.0%
Kartki i faule
Żółte kartki na mecz2.30
Łączna liczba kartek na mecz2.30
Popełnione faule na mecz16.70

Podsumowanie - Takuya Takagi

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
3 (30.0%)
Remisy
3 (30.0%)
Porażki
4 (40.0%)
Punkty/mecz
1.20

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
2.80
Średnia goli strzelonych
1.20
Średnia goli straconych
1.60
Różnica goli
-4

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
50.0%
20.0%
Punkty/mecz
1.70
0.70
Gole strzelone/mecz
2.00
0.90

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
2.30
Średnia czerwonych kartek
0.00
Średnia kartek łącznie
2.30
Średnia fauli łącznie
16.70

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 52.2%
Na wyjeździe: 47.8%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 46.7%
Na wyjeździe: 53.3%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100.0%
0.0%
1.5
90.0%
10.0%
2.5
50.0%
50.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
80.0%
20.0%
1.5
30.0%
70.0%
2.5
10.0%
90.0%
3.5
0.0%
100.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
80.0%
20.0%
1.5
60.0%
40.0%
2.5
20.0%
80.0%

Takuya Takagi — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Takuya Takagi: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 3; remisy 3; porażki 4; gole strzelone 12; gole stracone 16.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 30; średnia gole 1.2; średnia gole stracone 1.6; odsetek czystych kont 20.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 1; ostatnie remisy 2; ostatnie porażki 2; ostatnie gole strzelone 5.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 40; gość odsetek zwycięstwa 20; gospodarz średnia gole 1.6; gość średnia gole 0.8.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 30; odsetek porażki 40; odsetek remisy 30.

Najnowsze mecze trenera Takuya Takagi

Jaki bilans ma Takuya Takagi w klubie V-Varen Nagasaki?

Takuya Takagi prowadzi V-Varen Nagasaki. W analizowanym okresie, od 26.08.2026 bilans to 3W-3R-4P (30% zwycięstw, 1,20 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie V-Varen Nagasaki.

W próbie wszystkie 10 mecze Takuya Takagi ma 30% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy