Thiago Maier Dos Santos — statystyki trenerskie

Jaki jest następny mecz zawodnika Thiago Maier Dos Santos?

Następny mecz zawodnika Thiago Maier Dos Santos to spotkanie z Náutico U20 w rozgrywkach U20 Copa do Brazylia, 14.10, godz. 15:00 (czas Brasília).

Porównaj Thiago Maier Dos Santos z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Thiago Maier Dos Santos z

Obserwuj Thiago Maier Dos Santos

Zapisz Thiago Maier Dos Santos na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Thiago Maier Dos Santos

Thiago Maier Dos Santos

60% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
T

Thiago Maier dos Santos

Trener
10 mecze
Z
Z
Z
R
Z

Statystyki - Thiago Maier dos Santos

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa6
Remisy1
Porażki3
Procent zwycięstw60.0%
Gole strzelone na mecz3.60
Gole
Gole strzelone na mecz3.60
Gole stracone na mecz1.50
Różnica goli na mecz2.10
Procent czystych kont40.0%
Procent bez zdobytego gola20.0%
Obie drużyny strzeliły40.0%
Kartki i faule
Żółte kartki na mecz2.50
Łączna liczba kartek na mecz2.50
Popełnione faule na mecz5.30

Podsumowanie - Thiago Maier dos Santos

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
6 (60.0%)
Remisy
1 (10.0%)
Porażki
3 (30.0%)
Punkty/mecz
1.90

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
5.10
Średnia goli strzelonych
3.60
Średnia goli straconych
1.50
Różnica goli
21

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
40.0%
50.0%
Punkty/mecz
1.30
1.50
Gole strzelone/mecz
3.50
1.30

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
2.50
Średnia czerwonych kartek
0.00
Średnia kartek łącznie
2.50
Średnia fauli łącznie
5.30

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 48.0%
Na wyjeździe: 52.0%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 37.7%
Na wyjeździe: 62.3%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100.0%
0.0%
1.5
90.0%
10.0%
2.5
80.0%
20.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
80.0%
20.0%
1.5
80.0%
20.0%
2.5
50.0%
50.0%
3.5
30.0%
70.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
60.0%
40.0%
1.5
40.0%
60.0%
2.5
30.0%
70.0%

Thiago Maier dos Santos — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Thiago Maier dos Santos: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 6; remisy 1; porażki 3; gole strzelone 36; gole stracone 15.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 60; średnia gole 3.6; średnia gole stracone 1.5; odsetek czystych kont 40.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 4.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 50; gość odsetek zwycięstwa 75; gospodarz średnia gole 4.67; gość średnia gole 2.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 60; odsetek porażki 30; odsetek remisy 10.

Najnowsze mecze trenera Thiago Maier Dos Santos

Jaki bilans ma Thiago Maier Dos Santos w klubie Operário-PR U20?

Thiago Maier Dos Santos prowadzi Operário-PR U20. W analizowanym okresie, od 09.05.2026 bilans to 6W-1R-3P (60% zwycięstw, 1,90 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie Operário-PR U20.

W próbie wszystkie 10 mecze Thiago Maier Dos Santos ma 60% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy