Thomas Baucsek — statystyki trenerskie

Porównaj Thomas Baucsek z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Thomas Baucsek z

Thomas Baucsek

50% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
T

Thomas Baucsek

Trener
10 mecze
P
R
P
Z
Z

Statystyki - Thomas Baucsek

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa5
Remisy2
Porażki3
Procent zwycięstw50.0%
Gole strzelone na mecz2.60
Gole
Gole strzelone na mecz2.60
Gole stracone na mecz2.10
Różnica goli na mecz0.50
Procent czystych kont20.0%
Obie drużyny strzeliły80.0%

Podsumowanie - Thomas Baucsek

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
5 (50.0%)
Remisy
2 (20.0%)
Porażki
3 (30.0%)
Punkty/mecz
1.70

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
4.70
Średnia goli strzelonych
2.60
Średnia goli straconych
2.10
Różnica goli
5

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (6)
Na wyjeździe (5)
Zwycięstwa (%)
50.0%
60.0%
Punkty/mecz
1.50
2.20
Gole strzelone/mecz
3.17
2.60

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
0.00
Średnia czerwonych kartek
0.00
Średnia kartek łącznie
0.00
Średnia fauli łącznie
0.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100.0%
0.0%
1.5
100.0%
0.0%
2.5
80.0%
20.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100.0%
0.0%
1.5
70.0%
30.0%
2.5
50.0%
50.0%
3.5
30.0%
70.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
80.0%
20.0%
1.5
50.0%
50.0%
2.5
30.0%
70.0%

Thomas Baucsek — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Thomas Baucsek: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 5; remisy 2; porażki 3; gole strzelone 26; gole stracone 21.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 50; średnia gole 2.6; średnia gole stracone 2.1; odsetek czystych kont 20.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 2; ostatnie remisy 1; ostatnie porażki 2; ostatnie gole strzelone 13.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 50; gość odsetek zwycięstwa 50; gospodarz średnia gole 3.17; gość średnia gole 1.75.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 50; odsetek porażki 30; odsetek remisy 20.

Najnowsze mecze trenera Thomas Baucsek

Jaki bilans ma Thomas Baucsek w klubie TSV Aschbach?

Thomas Baucsek prowadzi TSV Aschbach. W analizowanym okresie, od 08.03.2026 bilans to 5W-2R-3P (50% zwycięstw, 1,70 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie TSV Aschbach.

W próbie wszystkie 10 mecze Thomas Baucsek ma 50% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy