Thomas Hofer — statystyki trenerskie

Jaki jest następny mecz zawodnika Thomas Hofer?

Następny mecz zawodnika Thomas Hofer to spotkanie z SV Grödig w rozgrywkach Regionalliga Nord , 16.10, godz. 14:00 (czas Brasília).

Porównaj Thomas Hofer z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Thomas Hofer z

Obserwuj Thomas Hofer

Zapisz Thomas Hofer na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Thomas Hofer

Thomas Hofer

50% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
Thomas Hofer

Thomas Hofer

Trener
10 mecze
R
Z
Z
P
Z
Thomas Hofer

Statystyki - Thomas Hofer

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa5
Remisy1
Porażki4
Procent zwycięstw50.0%
Gole strzelone na mecz2.10
Gole
Gole strzelone na mecz2.10
Gole stracone na mecz1.90
Różnica goli na mecz0.20
Procent czystych kont20.0%
Procent bez zdobytego gola20.0%
Obie drużyny strzeliły60.0%
Kartki i faule
Żółte kartki na mecz0.40
Łączna liczba kartek na mecz0.40

Podsumowanie - Thomas Hofer

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
5 (50.0%)
Remisy
1 (10.0%)
Porażki
4 (40.0%)
Punkty/mecz
1.60

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
4.00
Średnia goli strzelonych
2.10
Średnia goli straconych
1.90
Różnica goli
2

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
80.0%
30.0%
Punkty/mecz
2.40
1.10
Gole strzelone/mecz
2.80
1.40

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
0.40
Średnia czerwonych kartek
0.00
Średnia kartek łącznie
0.40
Średnia fauli łącznie
0.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 25.0%
Na wyjeździe: 75.0%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100.0%
0.0%
1.5
90.0%
10.0%
2.5
70.0%
30.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
80.0%
20.0%
1.5
60.0%
40.0%
2.5
40.0%
60.0%
3.5
20.0%
80.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
80.0%
20.0%
1.5
60.0%
40.0%
2.5
20.0%
80.0%

Thomas Hofer — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Thomas Hofer: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 5; remisy 1; porażki 4; gole strzelone 21; gole stracone 19.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 50; średnia gole 2.1; średnia gole stracone 1.9; odsetek czystych kont 20.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 3; ostatnie remisy 1; ostatnie porażki 1; ostatnie gole strzelone 15.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 60; gość odsetek zwycięstwa 40; gospodarz średnia gole 2.4; gość średnia gole 1.8.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 50; odsetek porażki 40; odsetek remisy 10.

Najnowsze mecze trenera Thomas Hofer

Jaki bilans ma Thomas Hofer w klubie SV Kuchl?

Thomas Hofer prowadzi SV Kuchl. W analizowanym okresie, od 11.08.2026 bilans to 5W-1R-4P (50% zwycięstw, 1,60 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie SV Kuchl.

W próbie wszystkie 10 mecze Thomas Hofer ma 50% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy