Topi Priha — statystyki trenerskie

Jaki jest następny mecz zawodnika Topi Priha?

Następny mecz zawodnika Topi Priha to spotkanie z RoPS w rozgrywkach Ykkönen, 18.10, godz. 09:00 (czas Brasília).

Porównaj Topi Priha z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Topi Priha z

Obserwuj Topi Priha

Zapisz Topi Priha na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Topi Priha

Topi Priha

30% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
T

Topi Priha

Trener
10 mecze
Z
Z
P
R
P

Statystyki - Topi Priha

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa3
Remisy5
Porażki2
Procent zwycięstw30.0%
Gole strzelone na mecz2.50
Gole
Gole strzelone na mecz2.50
Gole stracone na mecz1.70
Różnica goli na mecz0.80
Procent czystych kont40.0%
Procent bez zdobytego gola10.0%
Obie drużyny strzeliły60.0%
Kartki i faule
Żółte kartki na mecz3.80
Łączna liczba kartek na mecz3.80
Popełnione faule na mecz3.60

Podsumowanie - Topi Priha

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
3 (30.0%)
Remisy
5 (50.0%)
Porażki
2 (20.0%)
Punkty/mecz
1.40

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
4.20
Średnia goli strzelonych
2.50
Średnia goli straconych
1.70
Różnica goli
8

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
50.0%
50.0%
Punkty/mecz
1.80
1.70
Gole strzelone/mecz
2.50
2.80

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
3.80
Średnia czerwonych kartek
0.00
Średnia kartek łącznie
3.80
Średnia fauli łącznie
3.60

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 52.6%
Na wyjeździe: 47.4%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 63.9%
Na wyjeździe: 36.1%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
80.0%
20.0%
2.5
70.0%
30.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
60.0%
40.0%
2.5
40.0%
60.0%
3.5
40.0%
60.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
60.0%
40.0%
1.5
50.0%
50.0%
2.5
20.0%
80.0%

Topi Priha — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Topi Priha: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 3; remisy 5; porażki 2; gole strzelone 25; gole stracone 17.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 30; średnia gole 2.5; średnia gole stracone 1.7; odsetek czystych kont 40.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 2; ostatnie remisy 1; ostatnie porażki 2; ostatnie gole strzelone 12.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 40; gość odsetek zwycięstwa 20; gospodarz średnia gole 3; gość średnia gole 2.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 30; odsetek porażki 20; odsetek remisy 50.

Najnowsze mecze trenera Topi Priha

Jaki bilans ma Topi Priha w klubie Tampere United?

Topi Priha prowadzi Tampere United. W analizowanym okresie, od 24.07.2026 bilans to 3W-5R-2P (30% zwycięstw, 1,40 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie Tampere United.

W próbie wszystkie 10 mecze Topi Priha ma 30% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy