Tuna Üzümcü — statystyki trenerskie

Porównaj Tuna Üzümcü z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Tuna Üzümcü z

Tuna Üzümcü

33% zwycięstw

ostatnie 6 meczów
T

Tuna Üzümcü

Trener
6 mecze
Z
R
Z
P
P

Statystyki - Tuna Üzümcü

Wszystkie 6 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze6
Zwycięstwa2
Remisy2
Porażki2
Procent zwycięstw33.3%
Gole strzelone na mecz1.17
Gole
Gole strzelone na mecz1.17
Gole stracone na mecz1.33
Różnica goli na mecz-0.17
Procent czystych kont33.3%
Procent bez zdobytego gola16.7%
Obie drużyny strzeliły66.7%
Kartki i faule
Żółte kartki na mecz4.00
Czerwone kartki na mecz0.17
Łączna liczba kartek na mecz4.17

Podsumowanie - Tuna Üzümcü

Prowadzone mecze
6
Zwycięstwa
2 (33.3%)
Remisy
2 (33.3%)
Porażki
2 (33.3%)
Punkty/mecz
1.33

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
2.50
Średnia goli strzelonych
1.17
Średnia goli straconych
1.33
Różnica goli
-1

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (3)
Na wyjeździe (3)
Zwycięstwa (%)
0.0%
66.7%
Punkty/mecz
0.33
2.33
Gole strzelone/mecz
1.00
1.33

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
4.00
Średnia czerwonych kartek
0.17
Średnia kartek łącznie
4.17
Średnia fauli łącznie
0.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 41.7%
Na wyjeździe: 58.3%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
83.3%
16.7%
1.5
66.7%
33.3%
2.5
50.0%
50.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
83.3%
16.7%
1.5
33.3%
66.7%
2.5
0.0%
100.0%
3.5
0.0%
100.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
66.7%
33.3%
1.5
33.3%
66.7%
2.5
16.7%
83.3%

Tuna Üzümcü — Statystyki

ostatnie 6 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Tuna Üzümcü: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 2; remisy 2; porażki 2; gole strzelone 7; gole stracone 8.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 33.3; średnia gole 1.17; średnia gole stracone 1.33; odsetek czystych kont 33.3.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 2; ostatnie remisy 1; ostatnie porażki 2; ostatnie gole strzelone 6.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): odsetek zwycięstwa 33.3; odsetek remisy 33.3.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 33.3; odsetek porażki 33.3; odsetek remisy 33.3.

Najnowsze mecze trenera Tuna Üzümcü

Jaki bilans ma Tuna Üzümcü w klubie Altay?

Tuna Üzümcü prowadzi Altay. W analizowanym okresie, od 12.09.2026 bilans to 2W-2R-2P (33% zwycięstw, 1,33 pkt/mecz) w 6 meczach w klubie Altay.

W próbie wszystkie 6 mecze Tuna Üzümcü ma 33% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy