Ümit Tütünci — statystyki trenerskie

Porównaj Ümit Tütünci z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Ümit Tütünci z

Ümit Tütünci

30% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
Ü

Ümit Tütünci

Trener
10 mecze
P
Z
P
Z
R

Statystyki - Ümit Tütünci

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa3
Remisy4
Porażki3
Procent zwycięstw30.0%
Gole strzelone na mecz1.20
Gole
Gole strzelone na mecz1.20
Gole stracone na mecz1.50
Różnica goli na mecz-0.30
Procent czystych kont30.0%
Procent bez zdobytego gola50.0%
Obie drużyny strzeliły50.0%
Kartki i faule
Żółte kartki na mecz0.90
Czerwone kartki na mecz0.20
Łączna liczba kartek na mecz1.10

Podsumowanie - Ümit Tütünci

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
3 (30.0%)
Remisy
4 (40.0%)
Porażki
3 (30.0%)
Punkty/mecz
1.30

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
2.70
Średnia goli strzelonych
1.20
Średnia goli straconych
1.50
Różnica goli
-3

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (6)
Na wyjeździe (5)
Zwycięstwa (%)
16.7%
40.0%
Punkty/mecz
1.00
1.60
Gole strzelone/mecz
1.17
1.20

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
0.90
Średnia czerwonych kartek
0.20
Średnia kartek łącznie
1.10
Średnia fauli łącznie
0.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 77.8%
Na wyjeździe: 22.2%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
70.0%
30.0%
1.5
70.0%
30.0%
2.5
60.0%
40.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
50.0%
50.0%
1.5
40.0%
60.0%
2.5
20.0%
80.0%
3.5
10.0%
90.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
70.0%
30.0%
1.5
40.0%
60.0%
2.5
30.0%
70.0%

Ümit Tütünci — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Ümit Tütünci: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 3; remisy 4; porażki 3; gole strzelone 12; gole stracone 15.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 30; średnia gole 1.2; średnia gole stracone 1.5; odsetek czystych kont 30.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 2; ostatnie remisy 1; ostatnie porażki 2; ostatnie gole strzelone 7.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 20; gość odsetek zwycięstwa 40; gospodarz średnia gole 1.2; gość średnia gole 1.2.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 30; odsetek porażki 30; odsetek remisy 40.

Najnowsze mecze trenera Ümit Tütünci

Jaki bilans ma Ümit Tütünci w klubie Polatlı 1926 SK?

Ümit Tütünci prowadzi Polatlı 1926 SK. W analizowanym okresie, od 14.02.2026 bilans to 3W-4R-3P (30% zwycięstw, 1,30 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie Polatlı 1926 SK.

W próbie wszystkie 10 mecze Ümit Tütünci ma 30% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy